Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.04.2021 20:28
Call of Duty: Warzone Nuke Event
1781V

Call of Duty Warzone w końcu otrzyma nową mapę. Znamy datę wydarzenia z bombą atomową

Activision i Raven Software w końcu potwierdzili datę zniszczenia Verdańska. W przyszłym tygodniu powinno rozpocząć się wielkie wydarzenie, które zakończy się zniszczeniem mapy i rozpoczęciem rozgrywek na nowej lokacji.

Od miesięcy pojawiają się plotki, według których mapa z Call of Duty Warzone zostanie zniszczona. Wydarzenie na serwerach związane z inwazją zombie można przerwać jedynie przez wysadzenie Verdańska i rozpoczęcie zmagań na zupełnie nowej lokacji.

Od dawna czekamy na oficjalną wiadomość dotyczącą show, ale dzisiaj wybrani YouTuberzy związani z Call of Duty Warzone otrzymali od Activision paczki, które potwierdzają start nowego eventu. Wszystko rozpocznie się 21 kwietnia o godzinie 21:00.

Jeśli informatorzy otrzymali poprawne informacje, to będziemy świadkami bardzo ciekawej prezentacji – zombie mają do tego czasu opanować cały Verdańsk, więc jedyną opcją będzie odpalenie bomby atomowej.

Możemy spodziewać się, że w przyszłym tygodniu pojawi się duża aktualizacja, dzięki której fani Call of Duty Warzone pobiorą niezbędne pliki, by w następnych dniach rozpocząć rozgrywkę na nowej mapie.

Warto przypomnieć, że twórcy mogą zapewnić lokację nawet na 250 graczy, a w swoim czasie pojawił się wyciek pokazujący wstępną wersję mapy.

Źródło: Twitter: charlieINTEL

Tagi: activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward