Iza Łęcka Iza Łęcka 12.04.2021 08:56
Resident Evil Village
1096V

Resident Evil Village może otrzymać dodatkowy, „ekstremalnie” trudny tryb. Capcom wpadł na znakomity pomysł

Resident Evil Village nie tylko otrzyma sieciowy Resident Evil Re:Verse. Capcom prawdopodobnie pragnie również rozbudować nasze doświadczenie w aspekcie rozgrywki single-player. Zgodnie z najnowszymi informacjami horror otrzyma dodatkowy wariant zabawy.

Testy Resident Evil Village odbyły się w zeszłym tygodniu, ale bardzo możliwe, że Capcom posiada jeszcze jakiegoś asa w rękawie i będzie chciał zaskoczyć entuzjastów marki dodatkowym trybem. Doniesieniami podzielił się AestheticGamer, który otrzymał wiadomości dotyczące „Village of Shadows” – wariant rozgrywki posiada elementy roguelike.

Jak wskazuje informator związany z serią Resident Evil, gracze będą mogli odblokować tryb, w którym przeciwnicy i przedmioty pojawiają się w świecie gry losowo. W tym wypadku produkcja może okazać się sporym wyzwaniem, bowiem wskazany wariant gry będzie „ekstremalnie trudny”.

Capcom może przedstawić szczegóły dotyczące trybu jeszcze przed premierą (czyżby na zbliżającym się pokazie?), jednak AestheticGamer nie podaje dokładniejszych wiadomości – pozostaje więc czekać na oficjalne potwierdzenie. Trzeba przyznać, że ta opcja rozgrywki może okazać się strzałem w dziesiątkę, bowiem zachęci graczy do kolejnych podejść do Resident Evil Village. Gra dzięki temu może odznaczać się sporą regrywalnością.

Warto przypomnieć, że zgodnie z wypowiedziami deweloperów Capcomu Resident Evil Village wykorzysta pełną moc PS5, a dźwięk 3D Audio oferowany poprzez sprzęt Sony zachwyca.

Źródło: https://gamingbolt.com/resident-evil-village-will-have-an-unlockable-harder-difficulty-mode-that-will-randomize-enemies-items-and-more-rumour

Tagi: Capcom Resident Evil Resident Evil Village