Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.04.2021 19:37
Mortal Kombat Techno Syndrome 2021
2570V

Mortal Kombat powróci z odświeżonym utworem przewodnim. Remix Techno Syndrome podzieli fanów

Film „Mortal Kombat” nie mógł powrócić bez kapitalnego utworu, który na pewno kojarzą wszyscy fani serii. Klasyczna piosenka otrzyma jednak specjalny remix i jego nowa wersja podzieli entuzjastów tego uniwersum.

Warner Bros. wchodzi w finalny etap promocji „Mortal Kombat”. Film otrzymał mocny zwiastun, zobaczyliśmy kilka dodatkowych fragmentów, a teraz nadszedł moment na prezentację oficjalnej ścieżki dźwiękowej i na dobry początek ujawniono remix utworu przewodniego.

Opinie na temat propozycji są nie bez powodu podzielone, ponieważ autor zadbał o kilka znanych motywów („Test Your Might”, „Mortal Kombat”), ale w pewnym momencie kompozytor po prostu zaszalał.

Za propozycję odpowiada Benjamin Wallfisch, nominowany do Złotego Globu, Emmy i Grammy kompozytor, który pracował przy takich filmach jak „To”, „Shazam!”, a nawet obok Hansa Zimmera przy „Blade Runner: 2049”.

Techno Syndrome 2021” to pierwszy singiel z nadchodzącej ścieżki dźwiękowej „Mortal Kombat”, za którą odpowiada WaterTower Music. Premiera wszystkich utworów odbędzie się 16 kwietnia, czyli tydzień przed debiutem filmu.

Dla porównania, oryginał:

Źródło: StaryKoniu - dzięki za link!
https://www.thewrap.com/mortal-kombat-drops-banging-remix-of-techno-syndrome-theme-song-video/

Tagi: film Mortal kombat muzyka