Iza Łęcka Iza Łęcka 06.04.2021 09:32
Mortal Kombat Sub-Zero
1795V

Mortal Kombat na najnowszym materiale przedstawiającym wojowników. Warner Bros. promuje film

Do premiery filmu „Mortal Kombat” pozostało coraz mniej czasu, dlatego wytwórnia podkręca zainteresowanie wśród widzów. Najnowszy filmik skupia się na przesłaniu, jakie przyświecało twórcom - zobaczymy także wiele scen walki.

Film „Mortal Kombat” jest jednym z widowisk, na które w tym roku czekają fani gier. Jeszcze zanim na dobre ekipa filmowa wkroczyła na plan, wielu sympatyków uniwersum obawiało się o poziom historii oraz pokazanie ikonicznych bohaterów. Twórcy zapewniali jednak, że produkcja będzie niezwykle okrutna i krwawa, bowiem „chcieli przesunąć granicę brutalności”, a kolejne zwiastuny potwierdzały, że z niecierpliwością możemy oczekiwać na zbliżający się debiut.

Warner Bros. zaprezentowało kolejny materiał skupiający się na poszczególnych wojownikach i aktorach, którzy się w nich wcielili. Jak podkreśla reżyser Simon McQuoid cały zespół podchodził z ogromnym szacunkiem do materiału źródłowego, biorąc również pod uwagę oczekiwania fanów. Nie ulega wątpliwości, że filmowcy musieli się zmierzyć ze sporym wyzwaniem, tworząc kolejny obraz poświęcony tak klimatycznemu uniwersum. W trakcie nagrania możemy zobaczyć wielu głównych bohaterów: Sub-Zero, Mileenę, Shang Tsunga, Kano, Sonyę Blade, Jaxa oraz Kung Lao. W swoich wypowiedziach aktorzy wcielający się w niebezpiecznych wojowników wskazywali, jak bardzo ważne było dla nich oddanie całej atmosfery znanej bijatyki.

Po drobnym opóźnieniu „Mortal Kombat” zadebiutuje  23 kwietnia w wybranych kinach oraz na HBO Max. W główne postacie wcielili się między innymi Lewis Tan (Cole Young), Jessica McNamee (Sonya Blade), Josh Lawson (Kano) , Mehcad Brooks (Jax), Chin Han (Shang Tsung) oraz Joe Taslim (Sub-Zero).

Źródło: YouTube.com

Tagi: film Mortal kombat Warner Bros.