Iza Łęcka Iza Łęcka 09.04.2021 08:55
Final Fantasy 7: Advent Children Complete
1636V

Final Fantasy 7: Advent Children Complete w znacznie lepszej jakości. Square Enix powróci ze znaną historią

Square Enix pragnie zaoferować fanom uniwersum Final Fantasy następną nie lada gratkę. Final Fantasy 7: Advent Children, które pierwotnie zadebiutowało w 2004 roku, doczeka się wydania Blu-ray 4K Ultra HD. Sprawdźcie zwiastun ulepszonej edycji.

Na początku 2021 roku japońscy deweloperzy zapowiedzieli Final Fantasy VII Remake Intergrade dedykowane PlayStation 5, z którego nowe materiały mieliśmy okazję sprawdzić na ostatnim pokazie Play! Play! Play! Oprócz dodatkowego wydania twórcy nie zapominają również o następnej części remake’a, co do której mają równie ambitne plany.

Square Enix pragnie jeszcze bardziej czerpać z uniwersum Final Fantasy, oferując kolejną atrakcję dla fanów. Po 17 latach od premiery, 8 czerwca na rynku zostanie udostępniona nowa, ulepszona wersja filmu będącego kontynuacją historii z Final Fantasy 7, czyli „Final Fantasy 7: Advent Children Complete”. Akcja Advent Children rozgrywa się 2 lata po wydarzeniach ukazanych w grze - mieszkańcy Midgaru cierpią z powodu tajemniczej choroby zwanej Geostigmą. Fabuła skupia się na kolejnych perypetiach Clouda, jednak tym razem na jego drodze stają trzej bracia, którzy wcześniej nie znaleźli się w żadnej odsłonie gry Final Fantasy, czyli Kadaj, Loz i Yazoo. Za reżyserię odpowiadał Tetsuya Nomura, a scenariusz stworzył Kazushige Nojima.

Pamiętajmy, że „Final Fantasy 7: Advent Children” przedstawia losy bohaterów po historii z pierwotnej produkcji. Wersja 4K UHD będzie zawierać materiały filmowe dodane w wydaniu Blu-ray z 2009 roku - 26 minut prezentujących dodatkowe sceny, montaż reżyserski i jeszcze więcej smaczków. Na Amazonie obraz został wyceniony na 31 dolarów. Obecnie możemy spojrzeć na najnowszy zwiastun prezentujący film.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/final-fantasy-7-advent-children-is-getting-a-4k-blu-ray-release/1100-6489945/

Tagi: Final Fantasy 7 Final Fantasy 7: Advent Children Final Fantasy 7: Advent Children Complete