Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 21.03.2021 13:18
Final Fantasy VII Intergrade
1544V

Final Fantasy VII Remake Intergrade na rozszerzonych materiałach. Next-genowa wersja gry robi wrażenie

Czekacie na next-genową wersję remake'u Final Fantasy VII? Zobaczcie, co otrzymacie już 10 czerwca.

Square Enix pojawiło się na dzisiejszym pokazie gier Play! Play! Play! i szerzej przedstawiło światu Final Fantasy VII Remake Intergrade. Odświeżona wersja gry z PlayStation 4, będąca pierwszą częścią oryginalnego Final Fantasy VII, otrzymała bardziej odświeżony materiał (który widzieliśmy już podczas State of Play), który pokazuje, z czym będą miały do czynienia osoby chcące zapoznać się z przygodą Clouda Strife'a na PlayStation 5. Japończycy pokazali kilka dodatkowych efektów i scen oraz zajęli się bardziej szczegółowym przedstawieniem trybu fotograficznego. Oba materiały znajdziecie poniżej.

Warto zaznaczyć, że Final Fantasy VII Remake Intergrade zaoferuje dwa tryby graficzne - jeden z nich skupi się na oprawie wizualnej oferując rozdzielczość 4K, a drugi na wydajności umożliwiając zainteresowanym rozgrywkę w stałych 60 klatkach na sekundę. 

Przypomnijmy, że Final Fantasy VII Remake możecie obecnie kupić w rekordowo niskiej cenie w wersji pudełkowej. Darmowa wersja udostępniona w ramach PS Plus nie będzie umożliwiała zaktualizowania gry pod systemy PlayStation 5.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Final Fantasy VII Remake Intergrade Square Enix