Iza Łęcka Iza Łęcka 09.04.2021 08:17
Resident Evil ReVerse
964V

Beta Resident Evil Re:Verse została ponownie wznowiona. Capcom rozwiązał część problemów

Ostatnie godziny były niezwykle intensywne dla japońskich deweloperów. Wielkie i zapowiadane testy zostały przerwane – Capcom potwierdził niespodziewane kłopoty, przez które użytkownicy nie mogli kontynuować rozgrywki. Po kilku godzinach wydawca ponownie poinformował o wznowieniu bety. [Aktualizacja]

Na początku tygodnia Capcom zaprosił graczy do pobierania plików Resident Evil Re:Verse. Sympatycy uniwersum ochoczo rozpoczęli sprawdzanie pozycji w pierwszych starciach. Okazuje się jednak, że serwery nie były przygotowane na tak duże zainteresowanie, co wymusiło na japońskich deweloperach podjęcie nieoczekiwanej decyzji.

Beta Resident Evil Re:Verse została tymczasowo wstrzymana. Twórcy nie zdołali naprawić problemów z wyszukiwaniem spotkań, dlatego zdecydowali się wydać krótkie oświadczenie:

Jak donosi redakcja Kotaku, wielu użytkowników w trakcie dołączenia do gry napotykało na ekran "Oczekiwanie na przeciwników" uniemożliwiający przystąpienie do rozgrywki. Matchmaking nie działał na zadowalającym poziomie, co jest nieco zaskakujące, zważywszy na fakt, że tuż po starcie testów gracze mogli zapoznać się z tytułem. Capcom jednak szybko zareagował - obecnie deweloperzy pracują nad systemem, by w późniejszym czasie ponownie zaoferować możliwość sprawdzenia trybu.

Resident Evil Re:Verse to sieciowa produkcja, która będzie dołączona do Resident Evil Village. Śmiałkowie w trakcie spotkań wcielą się w kultowe postacie z uniwersum.

Aktualizacja #1:

Po kilku godzinach prac nad niespodziewanymi niedogodnościami, Capcom poinformował o ponownym rozpoczęciu bety Resident Evil Re:Verse. Twórcy przepraszają graczy i jednocześnie podkreślają, że część użytkowników może jeszcze doświadczyć pewnych kłopotów. Sytuacja jest jednak monitorowana.

Źródło: https://twinfinite.net/2021/04/capcom-has-suspended-the-reverse-open-beta-due-to-matchmaking-issues/

Tagi: Capcom Resident Evil Village