Iza Łęcka Iza Łęcka 06.04.2021 08:19
Resident Evil Re:Verse beta testy
1429V

Resident Evil Re:Verse do sprawdzenia za darmo. Capcom zaprasza na otwartą betę

Zainteresowanie Resident Evil Village nie słabnie, lecz Capcom planuje rozbudować doświadczenie poprzez darmowy Resident Evil Re:Verse. Sieciową strzelankę wypróbujemy jeszcze w tym tygodniu, tymczasem już teraz istnieje możliwość pobrania plików na wszystkich platformach.

Resident Evil Re:Verse to sieciowa produkcja, która zostanie dodana do Resident Evil Village. W tym wypadku gracze nie powinni oczekiwać zawrotnej grafiki, jednak deweloperzy pokusili się o udostępnienie szeregu ikonicznych postaci z uniwersum oraz dynamiczną rywalizację.

Capcom chce sprawdzić serwery, balans oraz systemy przed premierą, dlatego też wprowadzono otwarte testy. W wydarzeniu wezmą udział właściciele PlayStation 5, Xboksów Series X|S. PlayStation 4, Xboksów One i PC (Steam).

Pliki możecie pobrać już teraz, ale warto zwrócić uwagę, że start rozgrywek został zaplanowany na 7 kwietnia (20:00) i będzie trwać do 10 kwietnia (20:00). Jeśli zamierzacie grać w Resident Evil Village, to na pewno warto sprawdzić, jak będzie prezentować się sieciowa i darmowa rozgrywka. Zgodnie z założeniami tryb deathmatch przedstawia się całkiem obiecująco: celem uczestników będzie zabicie każdego przeciwnika, który po śmierci przekształci się w potwory znane z poprzednich odsłoń RE. Po przemianie i zyskaniu nowych umiejętności, gracz nadal może sterować kreaturą i przystąpić do dalszej walki.

Capcom nie przedstawił jakichkolwiek szczegółów dotyczących embargo, więc w tym tygodniu możemy spodziewać się wielu nowych fragmentów rozgrywki z Resident Evil Re:Verse.

Sprawdźcie pierwszy gameplay z Resident Evil Village na PS4 Pro oraz materiał z sieciowych zmagań.

Źródło: https://www.residentevil.com/reverse/us/topic/obt/

Tagi: Capcom otwarte testy Resident Evil Re:Verse Resident Evil Village testy beta