Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2021 15:33
Resident Evil Re:Verse
1542V

Resident Evil Re:Verse na rozgrywce z PS5. Gra do wypróbowania za darmo

Wystartowała beta Resident Evil Re:Verse, więc możemy zapoznać się z nową rozgrywką z sieciowej produkcji, a dodatkowo zainteresowani bez problemu sprawdzą najnowszą propozycję Capcomu. Tytuł jest dostępny w formie otwartych testów.

Na początku tygodnia informowaliśmy naszą społeczność o testach Resident Evil Re:Verse. Pliki możemy pobrać od kilku dni, ale teraz nadszedł czas na zapoznanie się z fragmentem sieciowej produkcji. Gra po premierze Resident Evil Village zostanie dodana do oczekiwanego horroru.

Capcom chce mieć pewność, że gracze będą przygotowani na rozgrywkę, więc tym razem deweloper zaprasza wszystkich zainteresowanych – testy odbywają się na PlayStation 4, Xboksie One oraz PC, a dzięki wstecznej kompatybilności również na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S.

W Sieci wylądowały nowe fragmenty rozgrywki, które potwierdzają, że pod względem oprawy Resident Evil Re:Verse nie będzie specjalnie zachwycać, ale gracze mogą liczyć na intensywne starcia z bohaterami uniwersum. Capcom według plotek ma duże plany na rozwój tytułu, więc w następnych miesiącach na serwerach pozycji nie powinno brakować chętnych do strzelania.

Zamierzacie sprawdzić Resident Evil Re:Verse? Propozycję pobierzecie z cyfrowych sklepów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom Resident Evil Resident Evil Re:Verse Resident Evil Village