Iza Łęcka Iza Łęcka 16.03.2021 07:39
Deathloop - główny bohater
1357V

Deathloop na dynamicznej i efektownej rozgrywce. Gra zmierzająca na PS5 i PC wygląda coraz lepiej

Do premiery Deathloop pozostało coraz mniej czasu, tymczasem na najnowszym gameplayu przedstawiono arsenał głównego bohatera. Dzięki zamieszczonemu materiałowi przekonamy się, że Arkane Lyon zaoferuje możliwość widowiskowego eliminowania wrogów.

Deathloop to najnowsza produkcja Arkane Lyon, którą Sony zagwarantowało sobie jeszcze przed finalizacją transakcji pomiędzy Bethesdą i Microsoftem. Dzięki temu w maju strzelanka będzie dostępna wyłącznie na PS5 i PC – japoński producent zadbał o czasową ekskluzywność.

Na pierwszych urywkach pozycja nie prezentowała się szczególnie interesująco, jednak w ciągu ostatnich tygodni otrzymaliśmy kilka konkretnych materiałów, które potwierdzają, że koncepcja stworzona przez francuskie studio może sprawić sporo frajdy. W zeszłym miesiącu deweloperzy szczegółowo przedstawili krwawe założenia rozgrywki, natomiast obecnie skupiono się na pokazie arsenału.

Na najnowszym materiale zobaczycie, że gracz otrzyma do dyspozycji ciekawe zabawki, dzięki którym eliminacja przeciwników będzie niezwykle widowiskowa. W trakcie zabawy podrzucimy wrogami, dokonamy równoczesnej egzekucji kilku naraz lub wykorzystamy teleport, by znaleźć idealne miejsce do przeprowadzenia ataku. Twórcy, podobnie jak miało to miejsce w przypadku wcześniejszych swoich gier, oferują wiele swobody w rozwiązywaniu przeciwności, a każdą porażkę można przekuć w sukces podczas kolejnych zmagań. Pomimo innych realiów, gameplay przypomina walkę w Dishonored.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Arkane Lyon Bethesda Softworks Deathloop