Battlefield 6 w Xbox Game Pass od premiery? Informator sugeruje taką sytuację

Plotka
1911V
Battlefield 6 w Xbox Game Pass od premiery? Informator sugeruje taką sytuację
Iza Łęcka | 07.04.2021, 07:00

Microsoft planuje zapewnić jeszcze wiele mocnych gier AAA w katalogu Xbox Game Pass, tymczasem według najnowszych doniesień Amerykanie zadbali o dużą strzelankę, która zadebiutuje w ramach usługi. Tom Henderson zasugerował, że może to być Battlefield 6.

Wielu graczy właśnie zapoznaje się z Outriders, które od dnia premiery jest dostępne w Xbox Game Pass. Zawitanie strzelanki People Can Fly w tak popularnej usłudze pozwala na niezwykle szybkie stworzenie bazy odbiorców, a wiemy już, że produkcja cieszy się naprawdę sporą popularnością.

Shpeshal Ed, który między innymi celnie zapowiedział dołączenie Final Fantasy VII Remake to PlayStation Plus, stwierdził, że jesienią Microsoft miałby dostarczyć do Xbox Game Pass kolejny shooter AAA. Nie otrzymaliśmy szczegółów, jednak na plotkę zareagował Tom Henderson.

Informator od miesięcy dostarcza kolejne szczegóły dotyczące Battlefield 6, a patrząc na jego odpowiedź – scenariusz dorzucenia najnowszej gry DICE do Xbox Game Pass od dnia premiery jest jak najbardziej możliwy.

Od dłuższego czasu Microsoft blisko współpracuje z Electronic Arts, dodając do sieciowej usługi cały katalog EA Play, ale czy rzeczywiście dołączenie wyczekiwanego Battlefield do abonamentu jest możliwe? Pamiętajmy, że jest to wyłącznie plotka. Warto jednak mieć na uwadze, że Battlefield 6 to bez wątpienia jedna z trzech największych (obok nowego Call of Duty oraz Halo Infinite) strzelanek, której debiut na rynku jest zaplanowany na drugą połowę 2021 roku.

Źródło: https://wccftech.com/battlefield-2021-xbox-game-pass-day-1-release-rumor/

Komentarze (33)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper