Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 03.04.2021 11:30
Battlefield katastrofy naturalne
1653V

Battlefield 6 ma oferować jeszcze więcej wrażeń. Doniesienia sugerują klęski żywiołowe na mapach

Pojawiły się kolejne doniesienia na temat kolejnej odsłony popularnej serii od DICE - tym razem chodzi o implementację klęsk żywiołowych!

Najprawdopodobniej już w przyszłym miesiącu będziemy mogli być świadkami prezentacji kolejnej odsłony z serii Battlefield. I zdaje się to całkiem trafnym założeniem, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, jak dużo informacji wypływa ostatnio do Internetu. Wiele z tego ma miejsce za sprawą Toma Hendersona, który ostatnio wspomniał już o nowościach do kampanii i trybu multiplayer.

Teraz do puli wiadomości dorzucił kolejne ciekawe rzeczy. Poinformował bowiem, że w trybach wieloosobowych Battlefield 6 mają pojawić się klęski żywiołowe. Co więcej, rzeczone będą mogły powodować szkody wokół nas, niszcząc przy tym konkretne elementy otoczenia. I choć jest to zaledwie plotka od jednego z użytkowników, można stwierdzić, że nie powinno wykraczać to poza możliwości twórców.

Wystarczy bowiem przypomnieć sobie, że już wcześniej oferowano nam możliwość niszczenia otoczenia - sporym echem rozeszło się to przy okazji Battlefield 4. Mogliśmy tam wysadzać spore elementy mapy, jak budynki czy tamy. Podobnie jest z efektami pogodowymi, które trzeba by po prostu mocno podrasować. Tom Henderson zamieścił we wpisie informacyjnym zdjęcia powodzi, huraganu, wulkanu oraz skutków trzęsienia ziemi.

Jak jednak wspomniałem - warto mieć na uwadze, że nie jest to potwierdzona informacja, a zaledwie doniesienia. I jakkolwiek nie byłby wiarygodny użytkownik, który za nie odpowiada, wciąż nie są to potwierdzone wiadomości. Te będziemy mogli prawdopodobnie zweryfikować w najbliższych tygodniach.

 

Źródło: https://segmentnext.com/2021/04/03/battlefield-6-maps-include-natural-disasters-inflict-damage/

Tagi: Battlefield 6 BF DICE Electronic Arts