Outriders w Xbox Game Pass! Microsoft potwierdza kapitalną wiadomość

Gry
3883V
Outriders w Xbox Game Pass! Microsoft potwierdza kapitalną wiadomość
Wojciech Gruszczyk | 15.03.2021, 16:02

Microsoft właśnie potwierdził plotki z weekendu. W Xbox Game Pass od dnia premiery zagramy w Outriders, czyli najnowszą produkcję People Can Fly! Firma szykuje graczy na świetną zabawę w polskiej pozycji.

W weekend pojawiły się przecieki, które sugerowały, że Outriders pojawi się w Xbox Game Pass. Wielu graczy nie wierzyło, że Microsoft mógł załatwić pozycję od People Can Fly i Square Enix, ale teraz możemy potwierdzić – gra będzie dostępna w usłudze od dnia premiery.

Od 1 kwietnia na Xboksach Series X|S, Xboksach One i urządzeniach mobilnych otrzymacie możliwość zagrania w Outriders w ramach Xbox Game Pass (Ultimate w przypadku smartfonów i tabletów).

Tytuł polskiego studia to pierwsza z wielu pozycji, które w następnych dniach trafią do Xbox Game Pass. Już wkrótce na naszej stronie zapoznacie się z zestawieniem usługi na drugą połowę marca – możecie mieć pewność, że amerykańska korporacja przygotowała kilka bardzo ciekawych propozycji.

Jeśli więc po zapoznaniu się demem z Outriders, chcieliście kupić pozycję Polaków, a posiadacie Xbox Game Pass – teraz bez problemu zapoznacie się z historią w ramach abonamentu Microsoftu. Taka współpraca z marką Xbox na pewno sprawi, że na serwerach polskiej strzelanki pojawi się wielu graczy.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Outriders.

Źródło: Twitter: XboxWire

Komentarze (194)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper