Henry Cavill ponownie nagradza współpracowników Wiedźmina. Aktor dziękuje za pracę przy 2. sezonie

Filmy i seriale
8916V
Henry Cavill ponownie nagradza współpracowników Wiedźmina. Aktor dziękuje za pracę przy 2. sezonie
Wojciech Gruszczyk | 01.04.2021, 13:45

Henry Cavill przygotował specjalne prezenty dla twórców, którzy wspólnie z nim spędzili ostatnie miesiące na planie „Wiedźmina”. Prace nad drugim sezonem dobiegają końca, więc aktorzy i współpracownicy otrzymali symboliczne upominki.

Już wczoraj informowaliśmy naszą społeczność o zakończeniu prac na planie „Wiedźmina”. Choć Netflix wciąż nie poinformował o opracowaniu wszystkich niezbędnych scen, Henry Cavill ponownie pokusił się o znaczący gest wobec zespołu, z którym pracował w ostatnim czasie. Aktor ponownie przygotował prezenty-pamiątki będące podziękowaniem za wspólne doświadczenia.

Po ukończeniu pierwszych odcinków „Wiedźmina”, w grudniu 2019 roku aktorzy, przedstawiciele obsady oraz twórcy również otrzymali podarki – choć trzeba przyznać, że Henry Cavill podejmował podobne inicjatywy już w przypadku wcześniejszych produkcji, w których brał udział. Warto chociażby wspomnieć o niespodziankach z okazji ukończenia nagrywania „Ligi Sprawiedliwości” czy „Mission: Impossible – Fallout”.

Tym razem Cavill pokusił się o sprezentowanie statuetki z charakterystycznym symbolem netflixowego serialu „Wiedźmin” nawiązującego do postaci Geralta, Ciri oraz Yennefer. Do podarku dołączone zostaną podziękowania. Trzeba przyznać, że „tradycja” brytyjskiego aktora jest bardzo sympatycznym gestem.

Przypomnijmy, że ostatnio wspominaliśmy o możliwości pojawienia się Dzikiego Gonu już w 2. sezonie „Wiedźmina” - plotkę potwierdziły zdjęcia z planu.

Źródło: Twitter: RedanianIntel

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper