Iza Łęcka Iza Łęcka 04.12.2019 08:15
Henry Cavill Wiedźmin
2782V

Henry Cavill nagrodził obsadę i twórców Wiedźmina. Aktor kontynuuje ciekawą tradycję

Pierwsi dziennikarze właśnie oglądają „Wiedźmina”, a twórcy serialu chwalą się prezentem od Henry'ego Cavilla. Aktor nagrodził wszystkich talizmanami, które będą przypominać o pracy nad serialem w uniwersum Andrzeja Sapkowskiego.

Henry Cavill wystąpił już w kilku dużych produkcjach – widzieliśmy go w między innymi „Dynastii Tudorów”, „Człowieku ze stali”, „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”, „Lidze sprawiedliwości” oraz „Mission: Impossible – Fallout”. Obecnie aktor kontynuuje prace nad serialem Netflixa przygotowując się do drugiego sezonu „Wiedźmina”.

Cavill od pewnego czasu praktykuje niezwykle sympatyczny gest - chcąc nagrodzić obsadę, twórców oraz ekipę produkcji, w których występuje, obdarowuje cały zespół talizmanami nawiązującymi do powstałych filmów. Po zakończeniu prac nad pierwszym sezonem „Wiedźmina”, „tradycja” również została podtrzymana - wszyscy zostali uhonorowani podarkami oraz podziękowaniem za ciężką pracę.

Trzeba przyznać, że to bardzo miły gest ze strony aktora i znacząca pamiątka. Sytuacja nie ma miejsca pierwszy raz - w galerii znajdziecie również inne przygotowane prezenty nawiązujące do różnych filmów, w których Cavill występował.

Henry Cavill Wiedźmin talizman

Na naszym serwisie przeczytacie również inne teksty poświęcone filmom i serialom:

Źródło: Twitter

Tagi: Henry Cavill Netflix Wiedźmin