Iza Łęcka Iza Łęcka 29.03.2021 08:58
Wiedźmin Netflix 2 sezon Dziki Gon
7927V

Wiedźmin od Netflix z Dzikim Gonem. Zdjęcia z planu potwierdzają plotkę

W drugim sezonie „Wiedźmina” zawita Dziki Gon. Już w weekend pojawiła się fotka sugerująca intrygującą decyzję scenarzystów Netflixa, tymczasem możemy potwierdzić istotny wątek. Redanian Intelligence opublikowało serię nowych ujęć.

Aktualnie widzowie oczekujący na drugi sezon „Wiedźmina” nie mogą liczyć na zbyt wiele szczegółów dotyczących fabuły następnych odcinków. Ekipa Netflixa intensywnie pracuje nad poszczególnymi scenami – wiemy jedynie, że bohaterowie trafią do Kaer Morhen, gdzie Ciri będzie przechodzić rozbudowany trening.

Wiele na to wskazuje, że scenarzyści planują również zapewnić wątek związany z Dzikim Gonem – już w weekend pokazaliśmy pierwsze zdjęcie z plaży w Saunton (Wielka Brytania). Bazując na pierwszych plotkach, redakcja Redanian Intelligence zdobyła potwierdzenie: twórcy Netflixa opracowują motyw, który może zainteresować wielu sympatyków uniwersum Andrzeja Sapkowskiego.

Redanian Intelligence zasięgnęło informacji z własnych źródeł i przyznało, że Dziki Gon pojawi się w drugim sezonie Wiedźmina. Co więcej, udostępnione zostały nowe fotki.

Nie możemy mieć pewności, jaką rolę odegra pędzący orszak upiorów – czy mowa o głównym zagrożeniu, czy będzie to jednak zapowiedź wątku z trzeciego sezonu. Warto dodać, że zespół, który zajmował się kręceniem scen na plaży nie był zbyt liczny, bowiem zazwyczaj obsada liczy ponad 200 osób.

Przypomnijmy, że ostatnio poznaliśmy kolejnych aktorów, którzy wystąpią w następnym sezonie „Wiedźmina”.

 

Wiedźmin - 2 sezon - Netflix - Dziki Gon - 1

Wiedźmin - 2 sezon - Netflix - Dziki Gon - 2

Wiedźmin - 2 sezon - Netflix - Dziki Gon - 3

Wiedźmin - 2 sezon - Netflix - Dziki Gon - 4

Wiedźmin - 2 sezon - Netflix - Dziki Gon - 6

Wiedźmin - 2 sezon - Netflix - Dziki Gon - 5

Źródło: https://redanianintelligence.com/2021/03/27/photo-the-witcher-may-be-introducing-the-wild-hunt-in-season-2/

Tagi: dziki gon Wiedźmin wiedźmin 2 Wiedźmin Netflix