Wiedźmin coraz bliżej wielkiego powrotu. Aktorzy zakończyli prace nad 2. sezonem

Filmy i seriale
1226V
Wiedźmin coraz bliżej wielkiego powrotu. Aktorzy zakończyli prace nad 2. sezonem
Wojciech Gruszczyk | 31.03.2021, 16:55

Netflix powinien wkrótce oficjalnie ogłosić zakończenie prac nad drugim sezonem „Wiedźmina”, jednak już teraz pozytywną informacją podzieliła się Jacqueline Rathore, która prawdopodobnie nie powinna publikować wiadomości na Instagramie.

W ostatnich dniach pierwsi aktorzy zwiastowali zakończenie prac na planie „Wiedźmina”, ale dopiero wiadomość opublikowana przez Jacqueline Rathore sprawiła, że nawet Redanian Intelligence postanowiło wspomnieć o zakończeniu prac na planie.

Osobista fryzjerka Henry'ego Cavilla ujawniła, że dzisiaj jest ostatni dzień prac na planie drugiego sezonu „Wiedźmina”. Wiadomość powinien wkrótce potwierdzić Netflix i następnie rozpocznie się bardzo ciekawy czas.

Teraz Netflix będzie promował serial, gdy jednocześnie ekipy odpowiedzialne za postprodukcję zaczną dopracowywać poszczególne sceny. Wiele na to wskazuje, że faktycznie pod koniec 2021 roku będziemy mogli zobaczyć nowe odcinki „Wiedźmina”. 

Fani mogą jednak odetchnąć z ulgą, bo najwidoczniej wydarzenia na świecie nie powstrzymają już twórców i teraz Netflix będzie przygotowywał zainteresowanych na premierę.

Warto przypomnieć, że kilka dni temu mogliśmy spojrzeć na zdjęcia z planu, które zdradziły pojawienie się istotnych postaci w drugim sezonie. W dodatku Netflix potwierdził kolejnego aktora zaangażowanego w „The Witcher: Blood Origin”.

Źródło: Twitter: RedanianIntel

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper