Iza Łęcka Iza Łęcka 01.04.2021 07:36
Warzone 1980
3804V

Call of Duty: Warzone osadzony w realiach 1980 roku. Wyciekły pierwsze materiały z nowej mapy

Battle Royale Activision może doczekać się znaczących zmian. Na najnowszym, nieoficjalnym materiale przedstawione zostały kluczowe punkty na nowej mapie Call of Duty Warzone. Szykuje się wielkie wydarzenie dla entuzjastów strzelania w Verdańsku.

Marka Call of Duty od dawna ma się bardzo dobrze. Coraz więcej obserwatorów branży spekuluje na temat tegorocznej głównej odsłony serii, która pod okiem Sledgehammer Games zadebiutuje na rynku - mówi się, że tym razem COD będzie nosił tytuł Call of Duty WWII: Vanguard. Co więcej, możliwe, że Activision zdecyduje się na pewne odświeżenie IP, rozszerzając je o produkcję w formie Call of Duty Zombies.

Na serwerach Call of Duty Warzone również szykują się diametralne zmiany. Na Twitterze On Thin Ice został opublikowany spot przedstawiający fragmenty nowej mapy - jak wskazuje redakcja VGC filmik jest autentyczny, jednak dziennikarze podkreślają, że jest to materiał w przygotowaniu. Twórcy opracowali zwiastun live-action, a w Sieci zawitała wstępna wersja trailera. Przyglądając się poszczególnym scenom, można zauważyć, że dodano kilka obiektów z okresu zimnej wojny - dodane elementy od razu zostały wyszczególnione. Do zdarzenia na serwerach BR miałoby dojść 22 kwietnia.

Wygląda na to, że nowa lokacja będzie ewolucją Verdańska, a nie zupełnie nowym projektem. Charakterystyczne elementy mapy zostały bowiem zastąpione zabytkami stylizowanymi na okres lat 80. XX wieku.

Zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami to wybuch miałby spowodować przeniesienie rozgrywki Battle Royale do scenerii pasującej do najnowszej głównej odsłony IP, czyli Call of Duty Black Ops Cold War.

@mutehog

And this is on not getting banned! Let’s go! #AirpodsJUMP #warzone #pcgamimg #gamingtiktok #fyp #cod #callofduty #newmap #tiktokcreates #warzoneclips

♬ Jelly - Big Homie Ty.Ni

Źródło: videogameschronicle.com/news/the-first-footage-of-call-of-duty-warzones-new-1980s-map-has-leaked/

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward