Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.03.2021 15:58
Call of Duty WWII: Vanguard
2890V

Call of Duty WWII: Vanguard w 2021 roku! Eurogamer potwierdza przeciek

Dziennikarze Eurogamera potwierdzają umiejscowienie wydarzeń oraz nawet podtytuł tegorocznej odsłony Call of Duty. Sledgehammer Games zaprowadzi graczy do II wojny światowej, a redakcja otrzymała nawet dodatkowe informacje dotyczące dokładnego czasu akcji.

W środę wspominaliśmy na portalu o przecieku dotyczącym Call of Duty WWII: Vanguard. Według redakcji Modernwarzone, Sledgehammer Games pracuje nad pozycją umiejscowiona w czasach II wojny światowej i roboczy tytuł to właśnie „WWII: Vanguard”.

Eurogamer postanowił zweryfikować informacje i potwierdza – w 2021 roku zagramy w strzelankę, która zaprowadzi śmiałków do czasów II wojny światowej. Zdaniem redakcji, Call of Duty WWII: Vanguard nie jest tak naprawdę kodową nazwą, a według najnowszych planów: Activision chce, by właśnie tak ostatecznie nazywała się produkcja.

Modernwarzone wspominało o akcji w „alternatywnej wizji WWII”, gdzie wojna trwała dłużej, a sama opowieść miała zaprowadzić graczy do lat 50-tych. Zdaniem redakcji Eurogamer tutaj pojawia się błąd, ponieważ Call of Duty WWII: Vanguard ma przedstawić „tradycyjną oprawę WW2”.

Redakcja jeszcze podkreśla, że seria Call of Duty od lat ma wielkie problemy z przeciekami i Eurogamer od pięciu lat systematycznie przed prezentacją potwierdza nazwę oraz umiejscowienie wydarzeń. Call of Duty WWII: Vanguard będzie drugą pozycją osadzoną w czasach II wojny światowej w serii Call of Duty w ostatniej dekadzie.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2021-03-26-report-this-years-call-of-duty-returns-to-ww2

Tagi: call of duty Call of Duty WW2: Vanguard Call of Duty WWII: Vanguard