Iza Łęcka Iza Łęcka 22.03.2021 13:28
Call of Duty: Zombies
1376V

Call of Duty Zombies nadciąga? Activision ma podobno ekscytujący plan

Zombie zadomowiły się na dobre w serii Call of Duty, choć wciąż odgrywają mniejszą rolę, są zepchnięte do jednego z trybów lub otrzymują drobną szansę na pojawienie się w innych wariantach zabawy. Co jednak powiedzielibyście o pozycji skupionej właśnie na tych kreaturach? Nowość zwiastuje jeden z informatorów.

Na serwerach Call of Duty Warzone pojawiły się zombiaki, które według plotki mają opanować mapę, a jedyną formą ratunku pozostanie zniszczenie Verdańska. Bestie od dawna stały się jednym ze stałych elementów kolejnych odsłon serii Activision, jednakże wkrótce prawdopodobnie doczekają się znacznie większego rozgłosu.

Od pewnego czasu na jaw wychodzą plotki, zgodnie z którymi jeden z zespołów rozwijających uniwersum COD skupia się na dużym odświeżeniu IP – zadaniem deweloperów jest podobno stworzenie produkcji na wzór Call of Duty Zombies.

Tom Henderson, który jako pierwszy publikuje informacje dotyczące planów twórców Call of Duty, ponownie wspomniał o projekcie związanym z niebezpiecznymi bestiami. Zdaniem informatora wydawca planuje "duże rzeczy" związane z zombie:

Zombie mają w końcu zostać nie „tylko trzecim trybem”, bowiem zgodnie z nieoficjalnymi wiadomościami Activision jest gotowe na nietypowy eksperyment. Gra nazwana roboczo Call of Duty: Zombies mogłaby wprowadzić potwory do kampanii oraz trybu sieciowego, nie stanowiąc wyłącznie małego dodatku. Co sądzicie o wspomnianym projekcie?

Źródło: https://gamingbolt.com/call-of-duty-zombies-focused-game-teased-again-by-insider

Tagi: Activision call of duty Call of Duty Zombies Call of Duty: Zombies COD