Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.03.2021 16:53
Rick and Morty
2151V

Rick and Morty na zwiastunie 5. sezonu! Adult Swim potwierdza datę premiery

Adult Swim opublikowało zwiastun, na który od dawna czekali fani serii „Rick and Morty”. Charyzmatyczni bohaterowie powrócą już w drugiej połowie czerwca i na dobry początek możemy sprawdzić kilka ładnych ujęć z nowych przygód.

„Rick and Morty” cieszy się gigantycznym zainteresowaniem. W grudniu widzowie platformy Netflix otrzymali dostęp do czwartego sezonu, ale od dawna wiemy, że twórcy mają ogromne plany na rozwój serii. Teraz możemy potwierdzić, że premiera kolejnej historii została zaplanowana na 20 czerwca.

Na początku epizody będą dostępne dla widzów Adult Swim, ale możemy podejrzewać, że to tylko kwestia czasu i w odpowiednim momencie Netflix potwierdzi udostępnienie historii na swoich serwerach. Miejmy tylko nadzieję, że opowieść trafi na SVOD jeszcze w 2021 roku.

Pierwszy zwiastun zapowiada szereg zakręconych akcji, których w poprzednich historiach również nie brakowało. Trudno aktualnie określić, czy nadciągająca opowieść będzie trzymać wysoki poziom, ale szczerze mówiąc – chętnie zapoznam się z przygotowanymi wątkami.

Warto przypomnieć, że „Rick and Morty” w ciekawy sposób reklamowało PS5 oraz Death Stranding.

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery Rick and Morty Rick and Morty 5 zwiastun