Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2020 21:24
PS5 x Rick and Morty
3190V

PS5 x Rick and Morty. Zabawna reklama prezentuje atuty PlayStation 5

Sony zatrudniło nawet Ricka i Morty'ego do promocji PlayStation 5. Szybki spot przypomina o atutach PS5, o których japoński producent wspominał przez kilka ostatnich miesięcy. Jest to kolejna współpraca korporacji z twórcami animacji.

W listopadzie zeszłego roku twórcy „Rick and Morty” przygotowali ciekawy spot promujący Death Stranding i najwidoczniej Sony chwaliło sobie tę współpracę, ponieważ Adult Swim właśnie opublikowało nową reklamę. Teraz jednak słynni bohaterowie skupiają się na samym PlayStation 5.

Rick jak zawsze nie przejmuje się za bardzo wydarzeniami na ekranie i chętnie liczy pieniądze zainwestowane przez Sony w spot, a Morty próbuje opowiedzieć widzom o atutach PS5. Wnuczek wielkiego naukowca opowiada o szybkim dysku nowej konsoli Sony oraz wspomina o możliwościach kontrolera DualSense i szczerze mówiąc – chętnie zobaczyłbym znacznie dłuższą reklamę, w której Rick i Morty opowiadają o konsoli czy też jej funkcjach.

Jesteście fanami serialu „Rick and Morty”? Sprawdźcie również inne animacje przygotowane dla dorosłych. Kajetan zebrał wiele świetnych produkcji, którymi warto się zainteresować.

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation 5 PS5 reklama Rick and Morty serial