Hitman 3 Free Starter Pack zaprezentowany. IO Interactive zaprasza na darmową rozgrywkę

News
1394V
Hitman 3 Free Starter Pack zaprezentowany. IO Interactive zaprasza na darmową rozgrywkę
Wojciech Gruszczyk | 30.03.2021, 16:45

Twórcy z IO Interactive nie próżnują i właśnie zapowiedziano Hitman 3 Free Starter Pack. Jest to specjalne wydanie gry, które pozwoli graczom sprawdzać darmowe przygód Agenta 47. Na dobry początek wszyscy zainteresowani mogą polecieć do Dubaju.

IO Interactive ma wielkie plany na Agenta 47. Jak wiadomo twórcy niedawno zmienili plany dotyczące rozbudowywania gry i choć studio pracuje już nad przygodą 007, to jednak deweloperzy nie zamierzają zapomnieć o serii Hitman.

Twórcy przygotowali Hitman 3 Free Starter Pack, który w zasadzie można określić jako HUB do darmowej rozgrywki – gracze od początku mają dostęp do ICA Facility i systematycznie w pozycji będą pojawiać się darmowe fragmenty całej serii.

Na początek zainteresowani mogą sprawdzić Dubaj – lokacja z Hitmana 3 jest dostępna od 30 marca do 5 kwietnia. Deweloperzy dodatkowo zapraszają na misję z Nowej Zelandii (Nightcall) z Hitmana 2, która również została udostępniona przez pozycję.

„Wydanie darmowego pakietu startowego HITMAN 3 to dopiero początek. Z czasem, przez ograniczony czas, będziemy dodawać więcej darmowej zawartości z World of Assassination. Niezależnie od tego, czy będzie to pełna lokacja, czy Nieuchwytny Cel, czekają na Was nowe wyzwania”.

Jest to na pewno ciekawy sposób, by zainteresować kolejnych graczy przygodami Agenta 47.

Źródło: https://www.ioi.dk/hitman-3-free-starter-pack/

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych