Bond od twórców Hitmana! Twórcy pracują nad Project 007

News
1784V
Bond od twórców Hitmana! Twórcy pracują nad Project 007
Wojciech Gruszczyk | 19.11.2020, 15:06

IO Interactive właśnie ujawniło Project 007. Jest to zupełnie nowa marka zespołu, który od wielu lat niemal wyłącznie skupiał się na przygotowaniu kolejnych przygód Agenta 47. Twórcy dają odpocząć Hitmanowi i zajmują się teraz kolejnym światem.

Jeszcze kilka lat temu IO Interactive pracowało dla Square Enix, ale japoński wydawca postawił wszystko na jedną kartę i zainwestował ogromne pieniądze w Marvel's Avengers. Twórcy serii Hitman otrzymali wolną rękę i choć już na początku 2021 roku zagramy w Hitman 3, to dzisiaj możemy zapoznać się z kolejnym tytułem doświadczonego studia.

Dzisiaj możemy w końcu potwierdzić, że deweloperzy już w 2019 roku rozpoczęli pracę nad zupełnie nową grą w uniwersum Jamesa Bonda, ale wiele na to wskazuje, że pozycja znajduje się wciąż w bardzo wczesnej fazie produkcji. Twórcy wciąż poszukują pracowników, którzy pomogą zmierzyć się z tym IP.

Tak produkcję zapowiada IO Interactive:

„To jest Bond, James Bond.

Projekt 007 (tytuł roboczy) to zupełnie nowa gra Jamesa Bonda, która zostanie opracowana i wydana przez IO Interactive.

Zawierając całkowicie oryginalną historię o Bondzie, gracze wejdą w rolę ulubionego tajnego agenta, aby uzyskać status 00 w pierwszej historii o pochodzeniu James'a Bonda.

IO Interactive obecnie rekrutuje talenty z całego świata, by dołączyć je do zespołu, który będzie budować ten ekscytujący i wyjątkowy tytuł.”

Na więcej szczegółów musimy zaczekać, ale deweloperzy powinni w kolejnych miesiącach skupić się na prezentacji Hitmana 3 (w końcu premiera odbędzie się na początku przyszłego roku), ale na pewno będziemy Was stale informować o Agencie 007.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (54)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper