Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2020 15:06
Bond od twórców Hitmana!
1442V

Bond od twórców Hitmana! Twórcy pracują nad Project 007

IO Interactive właśnie ujawniło Project 007. Jest to zupełnie nowa marka zespołu, który od wielu lat niemal wyłącznie skupiał się na przygotowaniu kolejnych przygód Agenta 47. Twórcy dają odpocząć Hitmanowi i zajmują się teraz kolejnym światem.

Jeszcze kilka lat temu IO Interactive pracowało dla Square Enix, ale japoński wydawca postawił wszystko na jedną kartę i zainwestował ogromne pieniądze w Marvel's Avengers. Twórcy serii Hitman otrzymali wolną rękę i choć już na początku 2021 roku zagramy w Hitman 3, to dzisiaj możemy zapoznać się z kolejnym tytułem doświadczonego studia.

Dzisiaj możemy w końcu potwierdzić, że deweloperzy już w 2019 roku rozpoczęli pracę nad zupełnie nową grą w uniwersum Jamesa Bonda, ale wiele na to wskazuje, że pozycja znajduje się wciąż w bardzo wczesnej fazie produkcji. Twórcy wciąż poszukują pracowników, którzy pomogą zmierzyć się z tym IP.

Tak produkcję zapowiada IO Interactive:

„To jest Bond, James Bond.

Projekt 007 (tytuł roboczy) to zupełnie nowa gra Jamesa Bonda, która zostanie opracowana i wydana przez IO Interactive.

Zawierając całkowicie oryginalną historię o Bondzie, gracze wejdą w rolę ulubionego tajnego agenta, aby uzyskać status 00 w pierwszej historii o pochodzeniu James'a Bonda.

IO Interactive obecnie rekrutuje talenty z całego świata, by dołączyć je do zespołu, który będzie budować ten ekscytujący i wyjątkowy tytuł.”

Na więcej szczegółów musimy zaczekać, ale deweloperzy powinni w kolejnych miesiącach skupić się na prezentacji Hitmana 3 (w końcu premiera odbędzie się na początku przyszłego roku), ale na pewno będziemy Was stale informować o Agencie 007.

Źródło: YouTube.com

Tagi: bond IO Interactive james bond Project 007