Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.03.2021 21:33
Premier Polski Tekken 7 Lidia Sobieska
11421V

Premier Polski w Tekken 7. Lidia Sobieska wkracza na arenę – zobaczcie pełną prezentację

Bandai Namco właśnie zaprezentowało Premier Polski. Lidia Sobieska wkracza na arenę Tekken 7 i rozpoczyna walkę dla wszystkich Polaków. Zobaczcie zwiastun i poznajcie szczegóły niezwykle interesującej zawodniczki.

Lidia Sobieska to nowa postać w Tekken 7, której pojawienie się odbiło się szerokim echem wśród polskich sympatyków bijatyk. Po przedstawieniu enigmatycznego teasera przyszedł czas na ujawnienie wielu szczegółów dotyczących wojowniczki – Lidia objęła stanowisko Premier Polski w bardzo młodym wieku i jest mistrzynią karate. Chcąc uniknąć Tekken Force w Polsce, będzie zmuszona do walki za wszystkich Polaków, bowiem została zaproszona do Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

W trakcie turnieju Tekken 7 Community King of the Hill Finals zaprezentowano postać Lidii Sobieskiej. Wiemy, że prace nad bohaterką trwały przez wiele lat, obecnie możemy bliżej poznać tę postać i zobaczyć, jak będzie sprawdzać się podczas walki. Najnowszy zwiastun pokazuje Premier Polski w całej okazałości.

Katsuhiro Harada może poszczycić się oryginalnymi pomysłami dotyczącymi nowych bohaterów w Tekkenie. Premier Polski zadebiutuje w Tekken 7 już 23 marca, czyli jeszcze w tym miesiącu sprawdzimy najnowszą wojowniczkę.

Warto zauważyć, że w podstawowym stroju Lidia posiada duży napis „Polska” z popiersiem orła, na rękawicach znalazły się rysunki skrzydeł inspirowane husarią, a dodatkowo mówi w naszym ojczystym języku. Podczas pojedynków usłyszymy wymowne: „Muszę wygrać w imię wszystkich Polaków”.

Tagi: Bandai Namco Tekken 7