Iza Łęcka Iza Łęcka 23.03.2021 12:50
Tekken 7
1233V

Premier Polski na rozgrywce w Tekken 7. Sprawdźcie gameplay z Lidią Sobieską

Polska wojowniczka wkroczyła na areny Tekkena 7. Już od dzisiaj sympatycy bijatyki mogą ćwiczyć uderzenia i kopniaki Lidii Sobieskiej w starciu z innymi bohaterami. W Sieci zawitały pierwsze fragmenty rozgrywki z Premier Polski.

Zapowiedź nowej postaci w Tekken 7 spotkała się ze sporym entuzjazmem polskich graczy - Lidia Sobieska to Premier Polski, która stanowisko objęła w młodym wieku, i walczy w imię wszystkich Polaków. Po kilku latach prac nad postacią Bandai Namco stworzyło mistrzynię karate, która kierując się dobrem własnego kraju, nie chce dopuścić do Tekken Force. Po wyrażeniu swojego niezadowolenia polityczka została zaproszona do Turnieju Żelaznej Pięści.

W minionym tygodniu mogliśmy prześledzić prezentację wojowniczki, natomiast od dzisiaj DLC z postacią zostało udostępnione, co poskutkowało szeregiem nowych materiałów. Jak sprawdza się Lidia Sobieska w akcji? Całkiem efektownie prezentują się jej otwarcia oraz ataki nogami, chociaż potrzeba jeszcze trochę czasu i wielu walk, by dokładnie poznać oraz wyczuć możliwości fikcyjnej Premier Polski.

Zawodniczka jest dostępna w ramach 4 Season Passa do Tekken 7. Trzeba przyznać, że deweloperzy nie tracą czasu i systematycznie rozbudowują produkcję, która zadebiutowała w 2017 roku i sprzedała się w ilości ponad 6 milionów egzemplarzy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco lidia sobieska Tekken Tekken 7