Film Uncharted zaoferuje niezapomniane sceny akcji? Tom Holland jest pod wrażeniem

Filmy i seriale
1382V
Film Uncharted zaoferuje niezapomniane sceny akcji? Tom Holland jest pod wrażeniem
Mateusz Wróbel | 06.02.2021, 18:48

Tom Holland, brytyjski aktor wcielający się w Nathana Drake'a w filmie Uncharted, oznajmił, że sceny akcji w Uncharted są czymś, w czym nie brał jak dotąd udziału.

Uncharted zostało już kilka razy przeniesione, co coraz bardziej irytuje fanów serii wykreowanej przez Naughty Dog i Sony.Z najnowszych informacji wynika, że film z Nathanem Drake'em w roli głównej trafi na wielkie ekrany dopiero 22 lutego 2022 roku.

Tom Holland, aktor wcielający się w wyżej wymienionego bohatera, podgrzał atmosferę mówiąc w wywiadzie dla serwisu Variety, iż sceny akcji w Uncharted są bardzo ekstremalne i rozbudowane. Co więcej, Brytyjczyk - jak sam zaznaczył - jeszcze nigdy nie brał udziału w tak ogromnych sekwencjach.

Aktor zestawił sceny akcji ze Spider-Mana i Uncharted, mówiąc, że cięcia czy siniaki od zwisających drutów i spadających przedmiotów na planie "Człowieka-Pająka" były śmieszne. Jest to swego rodzaju potwierdzenie tego, że Sony Pictures nie ma zamiaru oszczędzać na filmie opowiadającym o młodym poszukiwaczu skarbów.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/tom-holland-says-uncharted-movies-action-scenes-are-his-biggest-yet/1100-6487156/

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper