Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.03.2021 15:01
Biomutant
1891V

Biomutant na świetnym zwiastunie. Wydawca pokazuje mnóstwo walki i prezent dla preorderowców

Za dwa miesiące odbędzie się premiera Biomutant, więc THQ Nordic właśnie zaprezentowało nowy zwiastun. Wydawca pozwala spojrzeć na kilka ujęć z gry i trzeba przyznać, że wygląda to bardzo pozytywnie. Sprawdźcie materiał i przygotujcie się na premierę.

Od pierwszej zapowiedzi Biomutant minęło sporo czasu, ale Experiment 101 otrzymało od wydawcy swobodę w dokończeniu gry. Deweloperzy nie musieli się śpieszyć, by wrzucić grę na rynek, a mogli w swoim czasie dopracować wszystkie elementy oczekiwanej produkcji.

Twórcy podkreślili, że najważniejsza jest dla nich poprzednia generacja i choć pozycja zadziała także na najnowszych konsolach Sony oraz Microsoftu (wsteczna kompatybilność), to nie musimy się martwić o działanie pozycji na PlayStation 4 i Xboksie One.

Biomutant trafi na rynek za dokładnie 2 miesiące (25 maja), więc najwyższy czas na zaprezentowanie najnowszych fragmentów rozgrywki. Wydawca tym razem karmi graczy zwiastunem z urywkami gry, które wyglądają bardzo pozytywnie. Studio skupiło się na pokazaniu najważniejszego elementu pozycji, czyli walki, podczas której wykorzystamy zróżnicowany oręż.

Jeśli złożycie zamówienie przedpremierowe na Biomutant, to otrzymacie dodatkową klasę – najemnika:

„Klasa najemnika to unikalny zestaw cech, grywalny już od początku tylko dzięki temu dodatkowi. Najemnik startuje operując dwiema broniami naraz, klasyczną kataną i krótszym wakizashi, jeśli przełożyć to na warunki naszego świata. Mówiąc najprościej, od samego początku pozwoli doświadczyć świata Biomutant jako klasyczny wojownik o wyglądzie samuraja.”

DLC będzie dostępne dla wszystkich graczy, którzy złożą cyfrowe zamówienie, ale również w fizycznych wydaniach (Edycja Kolekcjonerska i Atomowa). W przypadku boxów – najemnik będzie dostępny także po premierze. Dodatek trafi także do normalnej sprzedaży.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: Biomutant Experiment 101 THQ Nordic