Roger Żochowski Roger Żochowski 15.05.2012 11:13
Diablo III - konsolowa wersja to ściema
1398V

Diablo III - konsolowa wersja to ściema

Część konsolowych graczy żyło w nadziei, że Diablo 3 pojawi się na konsolach, co podsycały doniesienia płynące bezpośrednio od samego dewelopera. Tego samego, który przyznał teraz, że była to... ściema.

xxxxx

 

Mimo iż swego czasu przedstawiciele Blizzarda puścili w obieg informacje o tym, iż eksperymentują nad konsolą wersją gry, okazuje się, że do niczego takiego nie doszło. Zdradził nam to Jay Wilson, jeden z producentów gry:
 

"Nie ogłosiliśmy tego oficjalnie, ponieważ wcale nie było żadnych eksperymentów. Powiedzieliśmy ludziom, że eksperymentujemy, bo to ułatwiło nam zatrudnianie nowych pracowników. Im lepszych ludzi zatrudniamy, tym większa szansa na to, że kiedyś naprawdę to zrobimy. Dlatego tego nie potwierdziliśmy, ale też nie trzymaliśmy w sekrecie, gdyż nie wiedzieliśmy, czy to zadziała i czy mamy środki, by się tym zająć."


Wygląda więc na to, że tym razem przyjdzie nam obejść się smakiem. Chyba, że jest to kolejna ściema mająca na celu uśpić naszą czujność. Ale czy ktoś jeszcze jest w stanie w to uwierzyć?

 

Tagi: