Iza Łęcka Iza Łęcka 24.03.2021 09:46
Call of Duty WWII: Vanguard
1565V

Call of Duty WWII: Vanguard w 2021 roku? Sledgehammer Games mogłoby kontynuować projekt

Activision dopiero za kilka miesięcy ujawni tegoroczną odsłonę serii Call of Duty, jednakże w Sieci znalazł się już tytuł roboczy, który potwierdza wcześniejsze przecieki. Sledgehammer Games prawdopodobnie powróci do czasów II wojny światowej.

Entuzjaści Call of Duty nie mogą narzekać na brak atrakcji – Call of Duty: Black Ops Cold War jest regularnie rozwijane i dopracowywane, ponadto wkrótce powinniśmy być świadkami wielkiego wydarzenia na serwerach Call of Duty Warzone.

Wielu graczy myślami wybiega już w przyszłość, zastanawiając się, gdzie seria zaprowadzi w 2021 roku. Wiele na to wskazuje, że ponownie możemy liczyć na akcję rozgrywającą się kilkadziesiąt lat temu. Już poprzednie plotki sugerowały fabułę osadzoną w czasach II wojny światowej, tymczasem według najświeższych doniesień najnowsza strzelanka Activision powstaje pod roboczym tytułem Call of Duty WWII: Vanguard.

Redakcja Modernwarzone wspomina jednak o intrygującym scenariuszu – tylko część (początek) wydarzeń może mieć miejsce w okresie największego konfliktu zbrojnego w historii. Bazując na informacjach uzyskanych z zaufanych źródeł, dziennikarze twierdzą, że część przerywników filmowych z gry odnosi się do lat 50. XX wieku. Podążając tym tropem, redaktorzy spekulują o stworzeniu alternatywnej wersji przeszłości, gdzie II wojna światowa potrwałaby znacznie dłużej.

Coraz więcej informatorów insynuuje, że zespół Sledgehammer Games będzie kontynuować rozwój Call of Duty w przeszłości – przypomnijmy, że deweloperzy w 2017 roku opracowali Call of Duty: WWII, które zostało ciepło przyjęte przez wielu graczy.

Źródło: https://modernwarzone.com/warzone/cod-2021-working-title-is-%22call-of-duty-wwii%3A-vanguard%22-developed-by-sledgehammer-games/

Tagi: Call of Duty Call of Duty WWII Call of Duty WWII: Vanguard