Call of Duty 2021 jednak w czasach II wojny światowej? Sledgehammer Games ma powrócić do znanego okresu

Plotka
1233V
Call of Duty 2021 jednak w czasach II wojny światowej? Sledgehammer Games ma powrócić do znanego okresu
Wojciech Gruszczyk | 17.02.2021, 21:29

Pojawiły się nowe przecieki dotyczące Call of Duty 2021, według których Sledgehammer Games zapewni graczom kolejną produkcję umiejscowioną w czasie II wojny światowej. Twórcy już wcześniej zaprosili graczy na Call of Duty WWII.

Wczoraj społeczność Call of Duty z dużym zainteresowaniem zapoznała się z pierwszymi plotkami dotyczącymi tegorocznej strzelanki Activision. Według plotek, tytuł miałby zaprowadzić graczy do około 1950 roku i podczas akcji mielibyśmy uczestniczyć w wojnie koreańskiej (1950-1953).

Wiele jednak na to wskazuje, że Sledgehammer Games faktycznie nie zamierza rozwijać produkcji we współczesności, ale deweloperzy sięgną odrobinę dalej – ponownie zagłębiając się w czasach II wojny światowej.

O Call of Duty 2021 wspomniał Victor_Z, który w zeszłym roku chętnie przedstawiał informacje dotyczące Call of Duty: Black Ops Cold War:

Informator na początku pokazał fotkę Call of Duty: WWII, za które oczywiście odpowiadało Sledgehammer Games, a gdy jeden z graczy dopytał o umiejscowienie wydarzeń, to potwierdził – czas na II wojnę światową.

Źródło: https://charlieintel.com/rumor-call-of-duty-2021-will-be-set-during-world-war-ii-era/84382/

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper