Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2021 16:42
PS5 konsola Sony PlayStation 5
3910V

PS5 w 5 zestawach. Gracze mogą kupić PlayStation 5 z różnymi dodatkami

Gracze mogą sięgnąć po zróżnicowane zestawy PS5. To nadal nie jest czas, by na rynku pojawiły się konsole bez dodatków w cenach zaproponowanych przez Sony, ale bez wątpienia można już sięgnąć po sprzęt i cieszyć się next-genowymi tytułami.

Najnowsza oferta na PS5 jest bardzo rozbudowana. Gracze mogą sięgnąć tym razem po aż pięć zestawów, które zawierają zróżnicowane pozycje oraz nawet akcesoria. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że nadal nie kupimy PlayStation 5 w cenie, którą w zeszłym roku przedstawiło Sony – wszystkie pakiety kosztują ponad 3000 zł.

Czy warto? Sprawa jest pewnie bardzo indywidualna, ponieważ wciąż trudno mówić o wysypie next-genowych pozycji, ale powinniśmy pamiętać, że PS5 jest wstecznie kompatybilny z katalogiem PS4 i systematycznie pojawiają się ciekawe pozycje, które na pewno warto ograć na mocniejszej platformie.

Na uwagę w tym wypadku zasługuje na pewno fakt, że konsole są dostępne i będą wysłane w 24 godziny od zamówienia więc nie musicie czekać tygodni.

PS5 w 5 zestawach

Warto również zapoznać się z najnowszą promocją na pudełkowe wersje gier oraz sprawdźcie ofertę przygotowaną przez Sony na PlayStation Store.

Źródło: https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/playstation-5/konsole-ps5

Tagi: playstation 5 PS5 Sony