Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.03.2021 14:36
Warzone Zombie
1947V

Call of Duty Warzone z prawdziwą apokalipsą? Gracze dotarli do plików, które mają potwierdzać szaloną teorię

W Call of Duty: Warzone możemy wkrótce zostać zaskoczeni wydarzeniami, które sprawią, że miejscówka zostanie całkowicie zniszczona. Gracze znaleźli kolejne pliki i za ich pomocą potwierdzają ekscytującą teorię.

10 marca Call of Duty: Warzone będzie świętować pierwsze urodziny i deweloperzy mają wykorzystać tę datę do rozpoczęcia wyjątkowego wydarzenia na serwerach. Zdaniem przecieków – szykuje się prawdziwa apokalipsa zombie, która może zostać zakończona tylko w jeden sposób.

ZestyCODLeaks dotarł do najnowszych plików audio z Call of Duty Warzone, które mają potwierdzać teorię graczy – pojawienie się zombie na mapie to tylko początek większego wydarzenia, podczas którego bestie będą przejmować coraz większą kontrolę nad miejscówką. Inwazja ma być tak intensywna, że może zakończyć się tylko w jeden sposób – wysadzeniem Werdańska.

W Call of Duty Warzone ma pojawić się tryb zatytułowany „Plague”, w którym gracze będą rywalizować z zombie, a wśród dialogów odnalezionych przez graczy pojawiają się wymowne: „to nasza ostatnia szansa na uratowanie Werdańska”, „nie możemy stracić Werdańska, walczcie z tymi cholernymi zombie!” oraz „nie zamieniaj się w zombie! Za Werdańsk!”.

Wśród dialogów pojawia się nawet potwierdzenie, że została uruchomiona bomba, która zmierza do Werdańska.

Wszystko ma rozpocząć się w przyszłym tygodniu, więc sympatycy Call of Duty powinni obserwować wydarzenia na serwerach. Od dawna pojawiały się plotki, według których twórcy przygotowali zupełnie nową mapę, więc może właśnie w taki sposób otrzymamy „nowy początek” Warzone'a?

Warto przypomnieć, że na naszej stronie możecie sprawdzić bardzo ciekawy materiał, na którym gracze wyłączają serwer Call of Duty: Warzone. Dodatkowo Activision w ostatnich dniach ostrzegało, że PS4 500GB jest za małe na Call of Duty Warzone, Black Ops Cold War i Modern Warfare.

Źródło: https://www.gamingbible.co.uk/news/games-call-of-duty-warzone-confirms-open-world-zombies-mode-20210219

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward