Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.03.2021 08:30
Qucik Resume XSX nowe gry
1537V

Xbox Series X|S z kolejnymi tytułami rozszerzonymi o Quick Resume. Microsoft rozwija lubianą funkcję

Wygląda na to, że jak przedstawiciele Xboksa zapowiedzieli, tak zamierzają zrobić - kolejne tytuły doczekają się w niedługim czasie wsparcia funkcją Quick Resume.

O rozwoju technologii Quick Resume mówi się od samego jej wprowadzenia. Twórcy z Microsoftu nie kryją się z tym, że zamierzają rozszerzać listę tytułów, które będą wspierać świetną funkcję. W grudniu dostaliśmy huczne zapowiedzi odnośnie do naprawiania kilku aspektów, które nie działają, jak powinny, a w zaledwie miesiąc temu obiecano, że wszystko będzie cały czas rozwijane.

Cóż, ciężko nie podchodzić do tego z pewną dawką optymizmu. Jest to bowiem bez dwóch zdań przydatna sprawa, a błyskawiczne wznawianie gier pozwala zaoszczędzić masę czasu. I jak wynika z informacji osób, które są w programie Xbox Insider, z Quick Resume skorzysta kolejne sześć tytułów. Osoby spoza ścisłego grona będą mogły przekonać się o tym prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości. Wspomniane gry to:

  • Crosscode
  • Cuisine Royale
  • No Man’s Sky
  • Samurai Shodown
  • The Falconeer
  • Watch Dogs: Legion

Trzeba przyznać, że to naprawdę ciekawe tytuły i przynajmniej połowa z nich to większe i głośniejsze marki, przy których na pewno wiele osób skorzysta z Quick Resume. Cóż, nawet jeśli nie, to wciąż bardzo pozytywna sprawa i udowadnia, że Microsoft nie zamierza rzucać słów na wiatr, a prędzej czy później również nasze ulubione pozycje mogą zostać podpięte pod opisywaną funkcję. Skorzystacie z którejś z powyższych?

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/03/six_more_games_are_adding_quick_resume_support_on_xbox_series_x

Tagi: Ubisoft Watch Dogs Legion