Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.02.2021 09:30
Xbox I Quick Resume
2140V

Xbox Series X|S doczeka się nowości związanych z Quick Resume. Zespół chce dopracować lubianą funkcję

Jason Ronald z Xboksa przyznał ostatnio, że zespół zamierza skupić się w najbliższym czasie na dostarczeniu jak najlepszego działania funkcji Quick Resume, która była hucznie zapowiadana. 

Ostatnie dni dla posiadaczy Xboksów nowej generacji to przede wszystkim zapowiedzi tajnego ogłoszenia, które ma być niezwykle ekscytujące. Na jego temat wypowiedzieli się już YouTuberzy związani z marką oraz sam Major Nelson, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Co więcej, niedawno dostaliśmy ważną aktualizację, która eliminuje kilka nielubianych błędów. 

Wygląda jednak na to, iż wsteczna kompatybilność nie jest jedyną rzeczą, nad jaką zamierzają pracować utalentowani pracownicy amerykańskiego giganta branży. Jednym z głównych celów w najbliższych miesiącach będzie stałe usprawnienie funkcji Quick Resume, której zapowiedź została niezwykle ciepło przyjęta przez graczy z całego świata. O planach opowiedział Jason Ronald, jeden z dyrektorów Microsoftu

Jednym z obszarów, na których naprawdę się skupiliśmy, był moment premiery. Musieliśmy w tym okresie wyłączyć Quick Resume dla niektórych tytułów. Zespół bardzo ciężko pracował jednak, aby móc ponownie włączyć funkcję dla wszystkich gier, by ludzie mogli w pełni z niej korzystać. 

Docierały do nas także głosy ludzi, którzy chcieliby lepiej zrozumieć, jak działa Quick Resume i mieć większą kontrolę nad wrażeniami z nim związanymi. To wszystko jest dla nas obecnie priorytetowe. 

Mężczyzna dodał także, że już w najbliższych miesiącach powinny pojawić się pierwsze nowości, które będą testowane w kręgach Insiderów. Pozostaje więc czekać i liczyć, że samo Quick Resume będzie działać jeszcze lepiej, albowiem potencjał jest naprawdę duży. Microsoft pokazał jednak w ostatnim czasie, że warto im zaufać. Uzbrójmy się więc w cierpliwości! 

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/02/new_quick_resume_features_are_a_high_priority_confirms_xbox_exec

Tagi: Microsoft Quick Resume Xbox XSS XSX