Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 05.12.2020 12:30
Xbox Series X|S Quick Resume rozwój
2058V

Xbox Series X|S z planami rozwoju. Microsoft zamierza "naprawiać i usprawniać" funkcję Quick Resume

Jedna z najlepiej przyjętych funkcji nowej generacji konsol od Microsoftu ma być cały czas poprawiana, aby fani mogli czerpać z niej jak najwięcej korzyści. Twórcy słuchają graczy.

Microsoft bardzo mocno wszedł w nową generację. Choć sprzedaż na wielu rynkach jest zdecydowanie mniejsza, to nie można mieć wątpliwości, że zdołali przekonać do siebie wielu graczy - nie ukrywają, że teraz zamierzają skupić się na grach wideo. Cóż, to bez wątpienia dobry krok, albowiem pod względem oprogramowania już teraz jest świetnie, co zapewnia bardzo interesująca funkcja Quick Resume.

Niedawno potwierdzono to, co fani chcieli usłyszeć od dawna - technologia Szybkiego Wznawiania będzie dalej rozwijana. Informację przekazał jeden z dyrektorów Xboksa, Jason Ronald. W najnowszym odcinku podcastu, w którym miał okazję wystąpić, rozwodził się na temat przyszłości Quick Resume oraz tego, jak wiele pracy wkłada cały zespół, aby wszystko działało jak najlepiej to możliwe:

Ponownie włączyliśmy Quick Resume dla ponad 20 tytułów zoptymalizowanych pod kątem Xboksów Series X i Series S, w tym Gears 5, Yakuza: Like a Dragon. W tym tygodniu ponownie włączyliśmy Quick Resume także dla Assassin's Creed Valhalla i będziemy kontynuować współpracę z partnerami, aby upewnić się, że funkcja działa zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

W nadchodzących dniach i tygodniach będziemy nadal włączać tę funkcję dla jak największej liczby tytułów, a potem naprawdę upewnimy się, że fani dostaną to, czego oczekują. Wsłuchujemy się w opinie graczy na temat tego, jak chcą korzystać z Quick Resume. Naprawdę słuchamy ich komentarzy.

Jest to bez wątpienia wiadomość, która ucieszy sporą liczbę graczy. Tak, jak kontroler w PlayStation 5 stanowił dla mnie najbardziej next-genową rzecz w konsoli Sony, tak przy okazji Xboksów jest to zdecydowanie funkcja "Szybkiego Wznawiania". Często z niej korzystacie?

Źródło: https://gamingbolt.com/xbox-series-x-s-quick-resume-will-continue-to-be-fixed-and-improved-says-microsofts-jason-ronald

Tagi: Microsoft Quick Resume xbox XSX