Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.03.2021 19:02
Assassin's Creed Valhall reskin
1510V

Twórcy Assassin's Creed Valhalla oferują zwykły reskin w formie prezentu. Gracze przyłapali deweloperów

Społeczność Assassin's Creed Valhalla ponownie narzeka, ponieważ nowy i darmowy set z produkcji Ubisoftu okazał się zwykłym reskinem zestawu znajdującego się w grze. Gracze nie są zadowoleni z decyzji deweloperów.

Ubisoft rozpoczął nowe wydarzenie, dzięki któremu gracze mogą odblokować nowy i zarazem bezpłatny zestaw dla głównego bohatera. Fani na początku cieszyli się z prezentu, ale okazało się, że deweloperzy nie przygotowali nowego pancerza, a po prostu odświeżyli ten znajdujący się w grze.

Sytuację przybliża redakcja Tweaktown, która wspomina, że pakiet „Modraniht Yule” to w zasadzie identyczny projekt jak podstawowa zbroja „Huntsman Armor”. Twórcy jedynie zmienili kolor i oferują graczom „wielki prezent”.

Nie brakuje opinii, że deweloperzy powinni lepiej się postarać, ponieważ Assassin's Creed Valhalla to rekordowa odsłona serii, która cieszy się gigantycznym zainteresowaniem. Twórcy od dawna wrzucają nowe zestawy do sklepu, ale gdy postanowili zadbać o prezent, to jest on prostym reskinem.

Deweloperzy zostali przyłapani przez nową funkcję transmogryfikacji, która pozwala zmienić wygląd kosmetyczny każdej zbroi na klasyczny – w taki sposób okazało się, że twórcy nie namęczyli się w tworzeniu darmowych przedmiotów. W dodatku zbroja Modraniht nie posiada wizualnych zmian po ulepszeniach.

Assassins Creed Valhalla reskin - 1

Assassins Creed Valhalla reskin - 2

Źródło: https://www.tweaktown.com/news/78317/ubisoft-caught-reskinning-assassins-creed-valhalla-armor-sets/index.html

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft