Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.03.2021 17:40
Assassin's Creed Valhalla nowości
1196V

Assassin's Creed Valhalla z prezentacją bezpłatnej zawartości. Gniew Druidów zadebiutuje w kwietniu

Ubisoft zaprasza graczy na Święto Ostara i zapowiada kolejne nowości w Assassin's Creed Valhalla. Gracze mogą liczyć na fabularny dodatek, aktywności, umiejętności, bronie oraz nawet zupełnie nowy tryb.

Ubisoft chce znacząco rozbudować Assassin's Creed Valhalla i na dobry początek gracze mogą uczestniczyć w Święcie Ostara – jest to pierwsza aktualizacja sezonu. Wydarzenie będzie trwać do 8 kwietnia i zainteresowani powinni udać się do osady Ravensthorpe, bo to właśnie w tej malowniczym miejscu odbędą się różne aktywności:

  • Możliwość dekoracji osady.
  • Mini-gry picia, łucznictwa i walk.
  • Trzy nowe zadania dla postaci: Eivor zmierzy się z polowaniem na pisanki, koronacją Majowej Królowej i obroną osady przed nocnymi duchami.
  • Trzy nowe umiejętności: Dzięki zdolności nieustraszonego skoczka Eivor może spaść na wrogów, atakując ich, a umiejętności łupienia kruka i łupienia pożywienia zwiększają efektywność podczas walki dystansowej i w zwarciu.
  • Unikatowe nagrody, w tym dekoracje osady i elementy personalizacji bohatera.

Twórcy podkreślają, że święto Ostara będzie dostępne dla graczy, którzy dotrą do Anglii i ukończą jedne z pierwszych wątków fabularnych – Grantebridgescire lub Ledecestrescire. Następnie zainteresowani trafią do osady.

To nie koniec przyjemności i sezon Ostara zostanie rozbudowany o dwie dodatkowe aktualizacje:

  • Wyzwanie mistrzostwa: nowy tryb, oparty o mechanikę walki Assassin’s Creed Valhalla, zapewniający bitewne starcia do ponownego rozgrywania. Do osady przybędzie mistrz, dzięki któremu Eivor będzie ćwiczyć i szlifować wyzwania, a następnie osiągnie mistrzostwo w brutalnej walce.
  • Inne dodatkowe nagrody.

Ubisoft potwierdził także szczegóły „Gniewu Druidów” – pierwsze, fabularne rozszerzenie zostanie wydane 29 kwietnia i pozwoli graczom wyruszyć do Irlandii. Podczas misji śmiałkowie odkryją tajemnice starożytnego kultu druidów. Dodatek został wyceniony na 99,90 zł lub można go kupić w formie Season Passa za 159,90 zł. Posiadacze edycji Gold, Ultimate lub kolekcjonerki pobiorą historię za darmo.

Assassins Creed Valhalla marzec kwiecień

Źródło: Informacja prasowa: Ubisoft

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft