Assassin’s Creed Valhalla z największą premierą w historii serii. Gra zanotowała gigantyczny sukces

News
2520V
Assassin’s Creed Valhalla z największą premierą w historii serii. Gra zanotowała gigantyczny sukces
Wojciech Gruszczyk | 17.11.2020, 19:28

Wikingowie świętują wyjątkowy start w uniwersum Assassin’s Creed. Najnowsza produkcja Ubisoftu nie ma sobie równych i zanotowała najlepszą premierę w historii całej serii. Assassin’s Creed Valhalla to bardzo duży sukces, który na pewno zachęci studio do rozwijania tego IP.

Ubisoft opublikował oficjalną wiadomość, w której podkreśla sukces najnowszej produkcji. Assassin's Creed Valhalla w pierwszym tygodniu osiągnął lepszy rezultat pod względem sprzedanych egzemplarzy od wszystkich poprzednich odsłon serii. To jednocześnie najlepiej sprzedająca się gra na komputery osobiste w historii studia.

Ubisoft podkreśla, że premiera to dopiero początek, a Assassin’s Creed Valhalla pozwoli graczom zapoznać się z kolejnymi przygodami. Korporacja nie podaje szczegółów, ale warto przypomnieć, że aktualnym rekordzistą był Assassin’s Creed 3, który w pierwszym tygodniu osiągnął ponad 3,5 mln sprzedanych egzemplarzy.

Od premiery gracze pokonali ponad 4 mln kilometrów, zbudowali ponad 55 mln budynków, a nawet wygrali ponad 3,5 mln partii w Orlog oraz zwyciężyli w ponad 1,8 mln konkursów picia. Producent i wydawca podkreślił również, że gracze od 2007 roku kupili już ponad 155 mln egzemplarzy gier z uniwersum Assassin’s Creed.

Sprawdźcie nasz poradnik i recenzję z Assassin’s Creed Valhalla.

Źródło: Informacja prasowa: Ubisoft

Komentarze (79)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych