Iza Łęcka Iza Łęcka 11.02.2021 07:36
Eivor z Assassin's Creed Valhalla
4337V

Assassin's Creed Valhalla ma otrzymać mnóstwo nowej zawartości. Ubisoft potwierdza wielką rozbudowę gry

Ubisoft nie marnuje dogodnej okazji i pragnie zadbać o jak najlepszy rozwój Assassin's Creed Valhalla. Historia wikingów otrzyma spore wsparcie, dzięki któremu gracze zapoznają się z rozbudowanym zestawem dodatków.

Ubisoft jeszcze przed premierą Assassin's Creed Valhalla zapowiedział dwa duże dodatki oraz cztery sezony nowej zawartości. Możemy jednak podejrzewać, że olbrzymi sukces historii o wikingach skłonił włodarzy firmy do jeszcze większej rozbudowy produkcji.

Obecnie gracze narzekają na działania Ubisoftu, tymczasem już wkrótce powinniśmy się spodziewać konkretnej ofensywy. Studio potwierdziło, że rozwijanie tytułu jest priorytetem, a Assassin's Creed Valhalla otrzyma „mocniejsze i dłuższe wsparcie popremierowe” od Assassin's Creed Odyssey.

Zapewnienia francuskiego wydawcy i producenta dają nadzieję na spory zakres nowości - trzeba zwrócić uwagę, że już produkcja z 2018 roku mogła pochwalić się wieloma interesującymi dodatkami, które były chwalone przez społeczność. Assassin's Creed Odyssey był rozbudowany o dwa duże rozszerzenia, a każde zostało podzielone na trzy epizody. Ponadto deweloperzy zadbali o kolejne funkcje oraz zadania. Rozwój pozycji cieszył się aprobatą fanów, co jednocześnie obiecująco rokuje na plany dotyczące ostatniej przygody.

Trzeba pamiętać, że według ostatnich plotek, następny Assassin's Creed ma trafić na rynek dopiero w 2022 roku, więc Ubisoft miałby nawet kilkanaście miesięcy na rozwój Valhalli.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/02/assassins_creed_valhalla_will_have_stronger_and_longer_post-launch_support_than_odyssey

Tagi: Assassin's Creed Assassin's Creed Valhalla Ubisoft