Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.03.2021 17:45
Assassin's Creed Valhalla
3889V

Assassin's Creed Valhalla z kolejnymi nowościami. Twórcy zapewniają oczekiwaną funkcję

Ubisoft zapowiedział właśnie kolejne rozszerzenie do Assassin's Creed Valhalla, dzięki któremu produkcja otrzyma nowe funkcje, a część błędów zostanie usuniętych. Pliki trafią na wszystkie platformy już jutro i gracze w zależności od platformy pobiorą 12-18GB.

Assassin's Creed Valhalla w ostatnich dniach otrzymał hotfix, który zajął się usunięciem irytującego błędu, ale deweloperzy jednocześnie pracowali nad dużą aktualizacją. Teraz możemy potwierdzić, że patch 1.2.0 zostanie opublikowany już jutro. Gracze pobiorą od 12 do 18GB:

  • Xbox Series X|S: ~17.97 GB
  • Xbox One: ~12.81 GB
  • PlayStation 5: ~12.28 GB
  • PlayStation 4: ~12.6 GB
  • PC: ~15.85 GB

Deweloperzy ponownie usuwają szereg błędów, które były zgłaszane przez graczy, ale jednocześnie studio zajęło się nowościami. Aktualizacja pozwoli graczom uczestniczyć w Festiwalu Ostary – wydarzenie rozpocznie się 18 marca i będzie trwać do 8 kwietnia. W tym czasie do gry trafi kilka unikalnych aktywności pobocznych (między innymi polowanie na jajka) oraz specjalne nagrody. Pełną prezentację nowości otrzymamy w czwartek.

W Assassin's Creed Valhalla pojawi się opcja zmiany wyglądu ekwipunku oraz broni – zainteresowani za 50 sztuk srebra mogą u kowala Gunnara zająć się odświeżeniem sprzętu. Musimy jedynie pamiętać, że produkty muszą posiadać tę samą kategorię. Warto podkreślić, że transmog pojawiał się w prośbach fanów od premiery gry.

Studio zadbało także o trzy nowe zdolności: Fearless Leaper (po aktywacji, obrażenia od ataku z wyskoku mają większy obszar działania i mogą być zadawane na dowolnej wysokości), Raven's Loot (kruk zbiera łupy z celów zabitych atakami dystansowymi) oraz Loot Food (Eivor ma teraz większą szansę na zdobycie jedzenia z martwych ciał).

Zainteresowani mogą także skorzystać z bliskiej kamery w Assassin's Creed Valhalla, dzięki której będziemy obserwować wydarzenia z nowej perspektywy, ale podczas walk akcja zostanie zaprezentowana w standardowy sposób.

Źródło: Twitter: ubisoftnordic

Tagi: Assassin's Creed Assassin's Creed Valhalla Ubisoft