Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.03.2021 16:07
gamescom Opening Night Live
427V

gamescom Opening Night Live powraca z dużymi zapowiedziami. Organizatorzy planują hybrydowe wydarzenie

gamescom 2021 ma być rozbudowaną imprezą. Organizatorzy właśnie ujawnili pierwsze szczegóły i zapraszają graczy do Kolonii oraz oglądania wydarzenia przez Sieć. Zainteresowani mogą liczyć na duży pokaz gamescom Opening Night Live.

W zeszłym roku nie odbyły się największe imprezy na całym świecie, a organizatorzy gamescomu mają nadzieję, że w 2021 roku uda im się przygotować „hybrydowe wydarzenie”. Na miejscu w Kolonii pojawią się „strefy rozrywki”, które będą posiadały ograniczoną liczbę uczestników z cyfrowym systemem zarządzania kolejką.

W Niemczech ma nie zabraknąć eSportowych rywalizacji, konkursów cosplayerów, ale jednocześnie gamescom będzie nadawał w Sieci, by zapewnić Opening Night Live czy studio gamescom. Show poprowadzi ponownie Geoff Keighley.

Organizatorzy chcą nawet powiększyć strefę biznesową o dodatkową halę, by zapewnić deweloperom oraz dziennikarzom swobodny dostęp do nowych tytułów – wszystko z zachowaniem odpowiednich wymogów.

Trudno powiedzieć, jak będzie wyglądać sytuacja w Kolonii, ale jeśli nawet wydarzenia na świecie nie pozwolą zorganizować imprezy, to gracze w swoich domach będą mogli oglądać gamescom: Opening Night Live, na którym na pewno nie zabraknie dużych zapowiedzi.

Gamescom Opening Night Live ma odbyć się 24 sierpnia, a sama impreza będzie trwać przez pięć następnych dni. Sprawdźcie podsumowanie ubiegłorocznego gamescom Opening Night Live.

Źródło: Informacja prasowa: gamescom

Tagi: gamescom gamescom Opening Night Live Geoff Keighley