Snoop Dogg na zabawnych materiałach. Mnożą się przeróbki reakcji rapera

Gry
5246V
Snoop Dogg na zabawnych materiałach. Mnożą się przeróbki reakcji rapera
Bartosz Dawidowski | 16.03.2021, 09:46

Snoop Dogg orbituje od dłuższego czasu wokół tematu gier wideo - muzyk niedawno chwalił się m.in., że posiada lodówkę sygnowaną marką Xbox Series X. Snoop Dogg wystąpił też w NHL 20. Tym razem twórca robi furorę swoim livestreamem.

Znany raper od pewnego czasu nie uczestniczy tylko w akcjach marketingowych wielkich wydawców, ale również sam podejmuje działania w przestrzeni gier wideo. Ostatnio coraz częściej Snoop Dogg prowadzi livestreamy. Muzykowi puściły nerwy podczas grania w Madden 20 na początku marca, a później wydarzenia potoczyły się szybko - zaczęły powstawać liczne przeróbki wściekłej reakcji twórcy.

W ostatnich dniach furorę w Sieci robią przeróżne przeróbki rzeczonego, mało fortunnego livestreama Snoop Dogga. Hitem stała się modyfikacja, w której Snoop Dogg gra w Valheim, które stało się absolutnym bestsellerem na Steam. Gracze podkładają też pod od okienko z livestreamującym Snoop Doggiem m.in. gameplay z Cyberpunka 2077 czy Skyrim. 

Sprawdźcie przy okazji poprzednie newsy ze Snoop Doggiem - m.in. oficjalny występ rapera w NHL 20. Snoop Dogg trafił do gry EA nie tylko jako zawodnik, ale również jako komentator.

https://youtu.be/ioiU3dtuc9k
https://youtu.be/2Wdb0lySduo

AKTUALIZACJA:

W pierwotnej, niezmodyfikowanej wersji filmiku Snoop Dogg grał w Madden 20 (a nie w Valheim, jak zauważyli czujni czytelnicy). Poniżej zapis tego livestreama, który posłużył jako wzór dla przeróbek fanów.

Źródło: YouTube https://www.pcgamer.com/snoop-dogg-ragequit-15-minutes-into-livestreaming-madden-on-twitch/

Komentarze (61)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper