Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.10.2020 09:20
Xbox Series X|S i Snoop Dogg
8811V

Xbox też stawia na celebrytów! Snoop Dogg pochwalił się... pełnowymiarową lodówką wyglądającą jak XSX

Jeśli dotychczas zaskakiwało Was, że Sony stawia na promowanie konsoli poprzez współprace z różnego rodzaju gwiazdkami, to sprawdźcie, co prawdopodobnie wymyślił Microsoft!

Trzeba przyznać, że Sony w ostatnim czasie wykonuje bardzo interesujące ruchy marketingowe. Do promocji ich najnowszej konsoli zaangażowani zostali przecież raper Travis Scott i doskonale znany przez wszystkich piłkarz, Robert Lewandowski. Wiele osób narzeka na tego typu akcje, zarzucając, że zamiast współpracować z dziennikarzami branżowymi, sprzęt dostają gwiazdy niezwiązane z grami.

Teraz wygląda jednak na to, że Xbox zamierza obrać podobną drogę. Bardzo wymowny materiał pojawił się na Instagramie Snoop Dogga. Artysta otwiera na nim lodówkę, która wygląda jak pełnowymiarowy Xbox Series X, a następnie sięga po specjalny tort urodzinowy - również wzorowany na next-genie od Microsoftu.

Nie mogło zabraknąć także złotych łańcuchów - oczywiście w tematyce Xboksa. Materiał bardzo szybko zniknął z konta rapera (najprawdopodobniej przez wzgląd na embargo), ale w Internecie nic nie ginie. Liczni użytkownicy zawczasu zapisali wideo i teraz możemy je wciąż oglądać. Co ciekawe, wpis znanego użytkownika Twittera, Wario64, skomentował sam Xbox... Wkleili doskonale znanego mema z małpką. Coś jest na rzeczy i wygląda to bardzo ciekawie!

https://twitter.c om/Wario64/status/1319804004512141312?s=20

Źródło: https://twitter.com/Wario64

Tagi: Microsoft Xbox Series S xbox series x XSX