Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 14.03.2021 12:45
valhalla
1019V

Assassin's Creed Valhalla otrzymał hotfix usuwający błąd dot. interakcji z postaciami

Ubisoft udostępnił kilkanaście godzin temu hotfixa, który usunął bugi uniemożliwiające ukończenie trzech zadań w Assassin's Creed Valhalla.

Assassin's Creed Valhalla non stop otrzymuje aktualizacje. Jedne z nich poprawiają animacje twarzy, inne dodają nowe tryby, a jeszcze kolejne zajmują się eliminacją bugów uniemożliwiających ukończenie danego zadania. W ostatnich dniach Ubisoft skupił się na tej ostatniej kategorii.

Najnowszy hotfix wyeliminował problemy w trzech zadaniach - jedno z nich dotyczy wydarzenia w świecie, w którym żona zdradzała swojego chłopa (nie można było wejść z nią w interakcję), drugie zadania dotyczącego eskortowania Godwina do bezpiecznego miejsca, a ostatnie dotyczy nie reagującej na nasze wezwania Somy. Jeśli więc mieliście problem z tymi misjami i nie mogliście pchnąć fabuły, to teraz możecie śmiało wrócić do najnowszego Asasyna.

Ponadto, Ubisoft doradza (w razie występowania buga w dalszym ciągu) stworzyć manualny zapis rozgrywki, uruchomić ponownie grę i wczytać ów save. 

Korzystając z okazji zachęcam do sprawdzenia dziewięciu najciekawszych easter eggów z Assassin's Creed Valhalla.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/assassins-creed-valhalla-hotfixes-target-bugs-blocking-quest-progression/

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft