Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 23.01.2021 15:30
Assassin's Creed Valhalla twarze
1023V

Assassin's Creed Valhalla otrzyma aktualizację naprawiającą animacje twarzy. Ubisoft zajmie się problemem

W ostatnim czasie pojawia się mnóstwo głosów graczy, którzy twierdzą, że w najnowszej odsłonie serii o Skrytobójcach muszą mierzyć się z dużym kłopotem, który wiąże się z błędami w animacji twarzy bohaterów.

Assassin's Creed Valhalla to bez dwóch zdań jedna z największych gier minionego roku. I jak to bywa przy tak ogromnych premierach, jest sporo rzeczy, które trzeba naprawić. Na szczęście Ubisoft nie marnuje czasu i cały czas dostarcza nam kolejne aktualizacje. Najlepszym potwierdzeniem tego jest ostatni patch, który wyeliminował naprawdę sporo błędów - w tym mikro-lagi.

Już na początku stycznia twórcy podzielili się listą rzeczy, które zamierzają naprawiać w nadchodzącym czasie. Ta została wczoraj zaktualizowana i pojawiły się na niej zupełnie nowe elementy. Wynika z nich, że Ubisoft zamierza w jednej z przyszłych aktualizacji wreszcie zając się problemami z animacją twarzy w trakcie dialogów oraz scen przerywnikowych. Bardzo często bywa bowiem tak, że usta postaci poruszają się zupełnie niezależnie od tego, co ta w danym momencie mówi.

Jest to bez wątpienia rzecz, którą studio powinno zająć się jak najprędzej - w Internecie można trafić na naprawdę wiele pretensji odnośnie do tego błędu. Jak twierdzi wielu fanów, choć jest to niewielki bug, który nie przeszkadza w grze, bardzo skutecznie wybija z immersji. Co warto również dodać - na liście pojawiło się kilka innych błędach, o których istnieniu dowiedziała się firma. Będą pracować także, między innymi, nad błędami z łowieniem i dodaniem nowych ramek do trybu fotograficznego!

Źródło: https://gamerant.com/assassins-creed-valhalla-facial-animation-lip-sync-glitch-fix-update/

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft