Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.03.2021 14:19
Ethan z Resident Evil Village
1198V

Resident Evil Village z „wielką niespodzianką” dotyczącą Ethana Wintersa. Gracze zostaną mocno zaskoczeni

Capcom wciąż przygotowuje graczy na premierę Resident Evil Village. Gracze mogą szykować się nie tylko na ciekawy wątek z główną antagonistką historii, ale również Ethan Winters ma nas bardzo pozytywnie zaskoczyć. Twórcy przygotowują dużą niespodziankę.

W maju odbędzie się premiera Resident Evil Village, więc Capcom ponownie wspomina o oczekiwanej produkcji. Twórcy w ostatnim czasie skupili się na opowiadaniu o głównej antagonistce, ale okazuje się, że również Ethan będzie mógł zaskoczyć graczy.

W najnowszym numerze EDGE znalazła się wypowiedź Morimasa Sato, który przygotowuje graczy na bardzo ciekawe wydarzenia. Reżyser nie ukrywa, że nadciąga bardzo duża niespodzianka, która najwidoczniej zainteresuje wiernych fanów serii:

„Największa niespodzianka, jaką można sobie wyobrazić, czeka Ethana Wintersa w tej historii. Co to jest, musisz sam się przekonać!”

Enigmatyczne słowa mają pewnie pobudzić entuzjastów marki – jak wiadomo nie wszyscy są zadowoleni, że twórcy rozwijają wątek Ethana, ale odnoszę wrażenie, że ta postać ma jeszcze wiele do zaoferowania.

Jak wiadomo Capcom zamierza w mocny sposób połączyć Resident Evil Village z Resident Evil 7 i z tego powodu pojawią się zestawy składające się z dwóch gier – ostatnio poznaliśmy nawet cenę pakietu w sklepie Microsoftu.

Źródło: https://www.psu.com/news/resident-evil-village-director-teases-big-surprise-for-protagonist-ethan-winters/

Tagi: Capcom Resident Evil Resident Evil Village