Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2021 16:14
Resident Evil Village & Resident Evil 7 Complete Bundle
1339V

Resident Evil Village & Resident Evil 7 Complete Bundle w sklepie Microsoftu. Znamy cenę i szczegóły zestawu

Capcom kilka tygodni temu zapowiedział przygotowanie zestawu składającego się z Resident Evil Village i Resident Evil 7. Pakiet jest już dostępny w sklepie korporacji z Redmond, więc możemy sprawdzić dokładną cenę oraz zawartość paczki.

Resident Evil Village trafi na rynek w maju, ale musimy pamiętać, że produkcja kontynuuje wydarzenia z Resident Evil 7. To właśnie z tego powodu Capcom postanowił przygotować zestaw, który może zainteresować graczy, którzy ominęli tytuł z 2017 roku, ale teraz zamierzają zapoznać się z pełną historią.

Zainteresowani muszą przygotować 378,99 zł na Resident Evil Village & Resident Evil 7 Complete Bundle. Biorąc pod uwagę, że „Siódemkę” możemy znaleźć już w dużych promocjach, to pakiet wydaje się średnią inwestycją.

Tak prezentuje się pełna zawartość:

  • Resident Evil 7 Biohazard Gold Edition
  • Resident Evil Village
  • Resident Evil Re:Verse
  • Trauma Pack
  • Mr. Raccoon Weapon Charm (dla zamówień przedpremierowych)
  • Survival Resources Pack (dla zamówień przedpremierowych)

Należy jednocześnie wspomnieć, że Resident Evil 7 Biohazard Gold Edition nie zostanie wcześniej udostępniony, więc klienci będą mogli zapoznać się ze wszystkimi opowieściami dopiero od 7 maja, czyli premiery Resident Evil Village.

W Resident Evil 7 Biohazard Gold Edition znalazły się wszystkie wcześniej przygotowane rozszerzenia. Poniżej znajdziecie grafikę promującą Resident Evil Village & Resident Evil 7 Complete Bundle.

W ostatnich dniach poznaliśmy rozmiar Resident Evil Village, a dodatkowo dowiedzieliśmy się, że produkcja zostanie ocenzurowana w Japonii.

Resident Evil Village & Resident Evil 7 Complete Bundle

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/p/resident-evil-village-resident-evil-7-complete-bundle/9pjlql01x3pj?&activetab=pivot:overviewtab

Tagi: Resident Evil resident evil 7 Resident Evil Village Resident Evil Village & Resident Evil 7 Complete Bundle