Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.03.2021 18:33
Mortal Kombat plakat
1330V

Mortal Kombat na ciekawym plakacie. Twórcy pierwszy raz pokazują Kabala

Już w przyszłym miesiącu zobaczymy nowy film z serii „Mortal Kombat”, więc twórcy podgrzewają atmosferę przed debiutem i prezentują nowy plakat. Fani mają teraz wybrać swojego ulubieńca i pierwszy raz oglądamy Kabala.

W lutym zaprezentowano pełny zwiastun „Mortal Kombat”, a następnie mogliśmy spojrzeć na ciekawe porównanie wojowników. Odnoszę wrażenie, że najlepsze dopiero przed nami, ponieważ produkcja w reżyserii Simona McQuoida wygląda bardzo solidnie.

Dzisiaj twórcy pokazali najnowszy plakat, który ma zachęcić graczy do wybrania swojego wojownika. Cole Young, Sonya Blade, Jax Briggs, Scorpion, Sub-Zero, Shang Tsung, Mileena, a może Kabal? Ten ostatni pojawił się przez sekundę na wspomnianym trailerze, ale mogliśmy go w zasadzie rozpoznać wyłącznie po bardzo charakterystycznej broni. Teraz pokazano jego maskę oraz kawałek stroju.

Nadal mam nadzieję, że wkrótce pojawią się pozytywne informacje dotyczące premiery w Polsce i wszyscy fani serii Mortal Kombat będą mogli w spokoju zobaczyć produkcję. Niestety, nie możemy liczyć, że do 16 kwietnia zadebiutuje w Polsce HBO Max. Aktualnie naszą nadzieją są otwarte kina – choć może i w tym wypadku HBO GO zaprezentuje historie? Przekonamy się w niedalekiej przyszłości.

Źródło: Twitter: MKMovie

Tagi: film Mortal Kombat plakat