PS5 devkit wygląda ciekawie. Zdjęcia pokazują sprzęt Sony dla deweloperów

News
7683V
PS5 devkit wygląda ciekawie. Zdjęcia pokazują sprzęt Sony dla deweloperów
Wojciech Gruszczyk | 13.03.2021, 04:01

W grudniu 2019 roku pierwszy raz mogliśmy spojrzeć na devkit PS5 – w tym czasie jeszcze nie wiedzieliśmy, że Sony zdecyduje się na niezwykle efektowną bryłę. Po wielu miesiącach pojawiły się nowe fotki, które bardzo dokładnie pokazują urządzenie dla deweloperów.

W 2019 roku nie wiedzieliśmy jeszcze, jak będzie wyglądać PlayStation 5, ale na początku wyciekły grafiki prezentujące patent na devkit, a później opublikowano nawet zdjęcie pokazujące urządzenia w jednym z zespołów Sony. Biorąc pod uwagę, że na panelu był wyświetlany napis „Demon's Souls Remake Prototype”, które już trafiło na PS5, to możemy podejrzewać, że przeciek faktycznie pochodził z Bluepoint Games.

Teraz jednak możemy skupić się na zupełnie nowych zdjęciach. Fotki prezentujące PlayStation 5 dla deweloperów trafiły do Sieci i trzeba przyznać – wygląda to naprawdę interesująco.

Na przednim panelu znalazł się nawet dokładny podpis „Development Kit for PlayStation 5”, a poniżej nie zapomniano podpisać właściciela: „Sony Interactive Entertainment”. Sprzęt posiada ogromne wywietrzniki, które jak wiemy mają jak najlepiej radzić sobie z wielką temperaturą generowaną przez konsolę. Co ciekawe, pierwszy raz widzimy tył maszyny, gdzie znalazły się dwa porty Ethernet i pewnie HDMI.

PS5 Devkit - 1

PS5 Devkit - 2

PS5 Devkit - 3

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/03/heres_a_better_look_at_the_ps5s_beastly_development_kit

Komentarze (72)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych